Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71314300-5»
-
ID: UA-2026-09-03-011261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ
Оголошено3 вер. 15:37
Прийом пропозицій3 вер. 15:37 – 19 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-03-011729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки документації для визначення об'ємів та вартості надання послуг з поточного ремонту код ДК 71314300-5 - Консультаційні послуги з питань енергоефективності
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71314300-5 Консультаційні послуги з питань енергоефективності
Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71310000-4 "Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва" (послуги з сертифікації енергетичної ефективності будівель)
Очікувана вартість57 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-000858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Проведення енергетичного аудиту філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено5 черв. 09:21
Прийом пропозицій5 черв. 09:21 – 15 черв. 09:00Очікувана вартість5 483 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-011863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення консультаційної роботи та підготовки підтвердних матеріалів щодо залучення фінансування для впровадження заходів з енергоефективності у багатоквартирних будинках в рамках Проєкту 101215658-LIFE24-CETLEEP- LIFE-2024-CET
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення енергетичного сертифікату будівлі код ДК 021:2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-006962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання послуг з сертифікації енергетичної ефективності будівель
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-012287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання сертифікації енергетичної ефективності благоустрою по об’єкту «Реконструкція (ІІ черга) нежитлової будівлі (колишнього дитячого закладу № 186) за адресою вул. Орловська, 33А, м. Дніпропетровськ під архів документів від ліквідації підприємств міста». Коригування
Ім'я:Наталія МаксименкоE-mail: [email protected] Телефон: +380567294048 Веб сайт: ЄДРПОУ:44053418Очікувана вартість40 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-010246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги згідно ДК 021:2015 – 71314300 - Консультаційні послуги у сфері енергоефективності, а саме – супровід з підготовки та розробки матеріалів Муніципального енергетичного плану Тячівської територіальної громади Закарпатської області на період до 2030 року
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-010776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з консультування з питань системи опалення філії №1 Новоукраїнського МПК "Ювілейний"
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-007291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сертифікації енергетичної ефективності будівель за кодом ДК 021:2015:71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-07-001997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення нормативних характеристик та обчислення структури нормативних значень технологічних витрат електроенергії в електричних мережах АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»
Ім'я:Панченко Станіслав ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380542659348 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Очікувана вартість333 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-06-001435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва – за кодом ДК 021:2015 - 71310000-4 (Послуги з розроблення нормативних характеристик технологічних витрат електроенергії (НХТВЕ) та обчислення відповідно до цих НХТВЕ нормативних значень технологічних витрат електроенергії (НЗТВЕ) в
електричних мережах АТ "Хмельницькобленерго" на розрахунковий період ( II-IV квартали 2026р. і I квартал 2027р.)) Оголошено6 січ. 10:41
Прийом пропозицій6 січ. 10:41 – 14 січ. 12:00Очікувана вартість278 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-17-014585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги супроводу з підготовки та розробки матеріалів Муніципального енергетичного плану Пилипецької територіальної громади Хустського району Закарпатської області на період до 2030 року
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-005251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення нормативних характеристик та обчислення структури нормативних значень технологічних витрат електроенергії в електричних мережах АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».
Ім'я:Васільєва Віра МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542659212 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено8 груд. 2025 11:09
Прийом пропозицій8 груд. 2025 11:09 – 16 груд. 2025 12:00Очікувана вартість350 280,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-08-000063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із сертифікації енергетичної ефективності будівель об'єктів Замовника
Ім'я:Мельник Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380382717571 Факс:+380382717570ЄДРПОУ:14163438Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-008687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчання з енергоефективності з видачею посвідчення
Очікувана вартість1 116,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-004740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження, сертифікація енергетичної ефективності будівлі з внесенням сертифікату до єдиної Державної електронної системи у сфері будівництва (ДК 021:2015 71310000-4 «Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва»)
Очікувана вартість74 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-06-013270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 71310000-4 - Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуги з надання технічних умов на приєднання об'єктів до теплових мереж №002/ТУ-9369)
Очікувана вартість3 339,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro