Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71314200-4»
-
ID: UA-2026-06-19-012248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з енергетичного менеджменту
Очікувана вартість89 905,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-07-004118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуги з сертифікації енергетичної ефективності будівель та внесення сертифікатів в єдину Державну електронну систему у сфері будівництва за об'єктом: будівля Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу
№5 "Сонечко" Фастівської міської ради Київської області, що знаходиться за адресою: м.Фастів, Київська обл., вул. Свято-Воскресенська,24) Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-07-003966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуги з сертифікації енергетичної ефективності будівель та внесення сертифікатів в єдину Державну електронну систему у сфері будівництва за об'єктом: будівля Фастівської гімназії №5 Фастівської міської ради
Київської області, що знаходиться за адресою: м.Фастів, Київська обл., вул. Івана Ступака, 10-А) Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-006572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сертифікації енергетичної ефективності комплексу будівель на території Державної установи «Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України» м. Рівне, вул. Котляревського, 3
Ім'я:Симоненко Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380362635583 Факс:+380362638043ЄДРПОУ:38503358Очікувана вартість89 936,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-012314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з енергетичного менеджменту
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-11-013101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки Програми модернізації та управління системою вуличного освітлення Кам'янець-Подільської міської територіальної громади до 2030 року
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-12-011972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (СPV): 71310000-4 - Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуги сертифікації енергетичної ефективності будівлі)
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-02-004897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення енергоаудиту
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346993 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-18-010724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з енергетичного менеджменту
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-06-001951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва - за кодом ДК 021:2015 – 71310000-4 (Консультаційні послуги з питань аналізу економічних, технічних і фінансових показників діяльності підприємства)
Оголошено6 вер. 2024 10:06
Прийом пропозицій6 вер. 2024 10:06 – 23 вер. 2024 12:00Очікувана вартість825 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-07-007609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналіз наукових досліджень присвячених проактивним схемам енергомеджменту житлових будівель та розробка системи критеріїв функціональної ефективності системи менеджменту житлових будівель
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-25-005949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Розробка документації для впровадження в ПрАТ «Укргідроенерго» системи енергетичного менеджменту)
Оголошено25 лип. 2024 13:58
Прийом пропозицій25 лип. 2024 13:58 – 2 серп. 2024 09:00Очікувана вартість2 938 888,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-24-006656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Розробка документації для впровадження в ПрАТ «Укргідроенерго» системи енергетичного менеджменту)
Оголошено24 черв. 2024 14:38
Прийом пропозицій24 черв. 2024 14:38 – 3 лип. 2024 09:00Очікувана вартість2 938 888,90 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-06-21-005330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиготовлення Сертифікат енергетичної ефективності будівель та реєстрація його в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва по об'єкту: Будівля КНП "Хмельницький обласний протипухлинний центр" ХОР м. Хмельницький, вул. Пілотська,1 (Головний корпус)
Ім'я:Шевчук Костянтин ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380382654156 Факс:+380382654156ЄДРПОУ:01981224Очікувана вартість17 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-20-008713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:71314200-4 Послуги з енергетичного менеджменту (Проведення інвентаризації стаціонарних джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та складання документів обгрунтовуючих обсяги викидів для отримання дозволу)
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-06-004700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги енергетичного аудиту
Ім'я:Лисак Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380384273089 Факс:+380384272746Веб сайт: ЄДРПОУ:02092710Очікувана вартість93 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-21-008670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71314200-4 Виготовлення енергетичного сертифікату та розділу енергоєфективності по об'єкту.
Очікувана вартість47 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-22-016428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Очікувана вартість18 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-22-015763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Очікувана вартість18 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-05-001489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення сертифікації енергетичної ефективності будівлі ЗЗСО I-IIIст. №3 (школи) за адресою: Львівська обл., м. Жовква, вул. Набережна, 2
Очікувана вартість44 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro