Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71314000-2»

  • ID: UA-2026-09-03-011261-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    послуги з розробки нормативних енергетичних характеристик обладнання ГПУ; графіку вихідно-нормативної питомої витрати палива та макету розрахунку нормативних питомих витрат палива при роботі когенераційної установки на базі ГПУ з котлом-утилізатором та його інтеграція до існуючого макету ТЕЦ

    Ім'я:
    Трубін Валерій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380971672539 ЄДРПОУ:
    30083966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:37

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:37 – 19 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    350 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 21 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-006116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    електротехнічні послуги

    Ім'я:
    Сергій Лунгу
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958376111 ЄДРПОУ:
    44128289
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 034,81 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71314100-3 Електротехнічні послуги

    Ім'я:
    Анастасія Шумакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976114251 ЄДРПОУ:
    02225393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    63 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-005845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    розпломбування вузла обліку, тех.перевірка роботи лічильника

    Ім'я:
    Наталія Терещенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987948436 Веб сайт:
    http://www.arciz-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04057037
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 432,18 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електротехнічні послуги (Зовнішній огляд з перевіркою діелектричних засобів захисту)

    Ім'я:
    Людмила НАУМОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382795965 ЄДРПОУ:
    22771962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 340,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-007726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з утримання та обслуговування електромереж

    Ім'я:
    Альтгайм Алла Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962057085 ЄДРПОУ:
    40291579
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 834,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-23-000553-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимірювання апаратів вторинних кіл і електропроводки до 1000 В, Виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв, Послуги по доставці виконавців робіт

    Ім'я:
    Михайло Ткач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт:
    https://uompmr.wixsite.com/uompmr
    ЄДРПОУ:
    02141578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 604,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-23-000529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимірювання апаратів вторинних кіл і електропроводки до 1000 В, Виконання робіт на елементах заземлюючих пристроїв, Послуги по доставці виконавців робіт

    Ім'я:
    Михайло Ткач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт:
    https://uompmr.wixsite.com/uompmr
    ЄДРПОУ:
    02141578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 943,53 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-012396-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обстеження електромереж (Електровимірювання): Дніпропетровська область, Запорізька область, Чернігівська область, Харківська область та м. Крамато́рськ, Полтавська область та м. Кременчук, Львівська область, м. Львів (ГО), м. Дніпро ГО (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-06-03-3070101) … (Звіт про укладення договору)

    Ім'я:
    Мірошник Ольга Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955259978 ЄДРПОУ:
    14360570
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 169 553,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-008397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по Виміру опору захисного заземлення, блискавкозахисту, опору ізоляції електропроводки, виміри опору кабельних ліній, повного опору петлі "фаза-нуль" в закладах освіти Стрийської територіальної громади

    Ім'я:
    Ольшанецька Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380666584424 ЄДРПОУ:
    43968702
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 508,04 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-000010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення заземлюючого пристрою та складання паспорту заземлюючого пристрою: схеми улаштування, технічні характеристики та вимоги, дані вимірювань, дані про зміни та ремонти, розкриття грунту, акти закритих робіт

    Ім'я:
    Кульбенко Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969824418 ЄДРПОУ:
    42587236
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-000009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з виготовлення протоколів технічної документації по результатах перевірки та вимірювання опору заземлювальних пристроїв, перехідних контактів, ізоляції, петлі фаза-нуль, пристроїв ПЗВ та електроустаткування до 1000В

    Ім'я:
    Кульбенко Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969824418 ЄДРПОУ:
    42587236
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-16-000489-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Заміна трифазного електролічильника, розпломбування і пломбування вузла обліку, параметризація електронного лічильника.

    Ім'я:
    Чепразова Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683293569 Факс:
    +380683293569
    ЄДРПОУ:
    04378184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 253,57 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005728-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного перенесення обо'єктів електроенергетики

    Ім'я:
    Олена Литвинець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672739388 ЄДРПОУ:
    24830500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    125 827,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-003641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з утримання та обслуговування електромереж з метою визначення їх відповідності нормативним вимогам безпеки

    Ім'я:
    Шатковська Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382630412 Факс:
    +380382632825
    ЄДРПОУ:
    03071176
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 780,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001977-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виміри опору захисного заземлення, занулення та ізоляціі електропроводки(лікарня рентгенкабінет, поліклініка рентгенкабінет).

    Ім'я:
    Цисюк Віктор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979034121 ЄДРПОУ:
    01993374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 029,62 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001327-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    електротехнічні послуги

    Ім'я:
    Катерина Філоненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967604349 ЄДРПОУ:
    38184540
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    535,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-000781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення технічного обслуговування електромереж з метою визначення їх відповідності нормативним вимогам безпеки

    Ім'я:
    Бистрицька Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382795716 ЄДРПОУ:
    25908025
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 170,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-006771-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електротехнічні послуги

    Ім'я:
    Нерушіян Ярослав Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987921105 ЄДРПОУ:
    33010665
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 652,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-006530-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з утримання та обслуговування електромереж Талалаївського ясла-садочка "Сонечко", Красноколядинського ЗДО "Дзвіночок" та Липівського ЗДО "Малятко" (профілактичні вимірювання) (код ДК 021:2015-71310000-4 - Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва)

    Ім'я:
    Людмила Товкун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674799654 ЄДРПОУ:
    44055284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 776,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 138 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro