Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71251000-2»
-
ID: UA-2026-08-28-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Оголошено28 серп. 15:06
Прийом пропозицій28 серп. 15:06 – 5 вер. 07:00 -
ID: UA-2025-07-25-005592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛот 1 - Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж території Вороновицької територіальної громади Вінницького району Вінницької області; Лот 2 - Послуги з розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с.Гуменне, с.Жабелівка, с.Комарів,
с.Кордишівка, с.Михайлівка, с.Олександрівка, с.Оленівка, с.Побережне, с.Потуш, с.Степанівка, с.Шендерів Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області Оголошено25 лип. 2025 13:12
Прийом пропозицій25 лип. 2025 13:12 – 25 серп. 2025 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-009973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (послуги з комплексних геодезичних вишукувань земель комунальної власності для містобудівних потреб, площею 1,50 га, по вулиці Шепети в селі Лісники Бережанської ТГ, з виготоленням топографічного плану М - 1:5000 в паперовому та елеткронному
стані) Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 3223110100:01:047:0128
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виготовленню технічної документації із землеустрою.
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Бахмацької міської територіальної громади (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги).
Оголошено14 серп. 11:07
Прийом пропозицій14 серп. 11:07 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-008364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка проекту землеустрою
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення технічної документації з інвентаризації земель)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість8 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення технічної документації з інвентаризації земель)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення топографо-геодезичного знімання для розроблення проектно-кошторисної документації “Нове будівництво зовнішніх мереж водопроводу в с. Купіль Хмельницького району Хмельницької області по вулицях Незалежності, Центральна, Перемоги, Кшевінської О., Миру, Набережна, Шкільна”
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (послуги з топографо-геодезичної зйомки М 1:500, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41 )
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Оголошено29 лип. 14:11
Прийом пропозицій29 лип. 14:11 – 6 серп. 07:00Очікувана вартість280 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-005920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності загального користування орієнтовною площею 0,07 га
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності загального користування орієнтовною площею 0,04 га
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності загального користування орієнтовною площею 1 га
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності с/г призначення орієнтовною площею 1 га
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення 4 проєктів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок
Ім'я:Михальчук Сергій ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263888 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лип. 14:20
Прийом пропозицій27 лип. 14:20 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-002875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінженерно-геодезичні вишукування по об'єкту "Капітальний ремонт підвалу адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село Котляреве, вулиця Котляревського, 31Б"
Очікувана вартість8 234,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовленю проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державної власності цільове призначення якої змінюється з подальшою передачею у постійне користування за адресою м. Ужгород вул. Електрозаводська 41 «Г»
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro