Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71248000-8»

  • ID: UA-2026-08-28-011988-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Здійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пунктах Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області

    Ім'я:
    Ільченко Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:
    04054984
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 22:49

    Прийом пропозицій
    28 серп. 22:49 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    136 402,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 14 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-004023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічної інвентаризації , електронної паспортизації з внесення в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва об'єкта: - господарської будівлі

    Ім'я:
    Юлія Плетенюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665242869 Веб сайт:
    https://richki-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04390239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 435,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-008394-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:71248000-8 - Технічний нагляд за проектами та документацією - Забезпечення технічного нагляду на об'єкті: Проведення першочергових невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану конструкційних елементів житлового будинку № 3 на площі Соборній у м. Львові, … пошкодженого внаслідок ударів БПЛА 24.03.2026 зі сторони країни – агресора російської федерації (Консервація об'єкта)

    Ім'я:
    Сергієнко Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322546624 ЄДРПОУ:
    20847537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 085,02 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинкового проходу за адресою: вул. Наталії Ужвій, 10 у Подільському районі м. Києва

    Ім'я:
    Смаровоз Ігор Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444251072 ЄДРПОУ:
    37393735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 144,89 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002082-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинкового проходу за адресою: вул. Западинська, 5-А у Подільському районі м. Києва

    Ім'я:
    Смаровоз Ігор Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444251072 ЄДРПОУ:
    37393735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 402,82 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту міжбудинкового проходу за адресою: просп. Георгія Гонгадзе, 11-А у Подільському районі м. Києва

    Ім'я:
    Смаровоз Ігор Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444251072 ЄДРПОУ:
    37393735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 554,64 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний нагляд за виконанням робітз капітального ремонту паркану Маломидського ліцею КМР

    Ім'я:
    Романцова Світлана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685147157 ЄДРПОУ:
    24171657
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 440,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001041-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітального ремонту покрівлі на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: просп. Європейського Союзу, 62-Б у Подільському районі м. Києва (підготовка до опалювального сезону та заходи з енегозбереження)

    Ім'я:
    Смаровоз Ігор Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444251072 ЄДРПОУ:
    37393735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 898,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-002174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний нагляд за об'єктом: "Капітальний ремонт із використанням енергозберігаючих технологій приміщень №83,№84,№85,№86 на 2-му поверсі в Миклашівському НВК I-III ступенів по вул.Шевченка,30 в с.Миклашів Львівського району Львівської області"

    Ім'я:
    Максим Прокопів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965755927 ЄДРПОУ:
    22372802
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 308,77 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-009915-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацією. Послуги зі здійснення технічного нагляду по капітальному ремонту із заміни вікон в під'їздах багатоквартирного будинку по вул. Соборності, 23 в м. Миронівка Обухівського району Київської області

    Ім'я:
    Макаренко Владислав Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673530637 ЄДРПОУ:
    05447898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 638,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-008410-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання робіт з технічного нагляду по об'єкту: «Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»

    Ім'я:
    Гліженко Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0686226643 ЄДРПОУ:
    25725715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 545,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-005415-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дороги для благоустрою території від №2 до №32 по вул. М.Коздрина в с.Підгірне Львівського району Львівської області.Коригування"

    Ім'я:
    Зіновій Кіцак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965755927 ЄДРПОУ:
    22372802
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 105,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-007837-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного нагляду по об’єкту: " Поточний ремонт класних приміщень у Опорному закладі освіти « Ржищівська гімназія « Гармонія» Ржищівської міської ради Київської області за адресою: вул.Адмірала Петренка,2,м.Ржищіва,Обухівський район,Київська область"

    Ім'я:
    Світлана Марусенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975743056 ЄДРПОУ:
    20628456
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-006008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний нагляд за поточним ремонтом клубу села Помонята

    Ім'я:
    Скорбач Роман Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974433703 ЄДРПОУ:
    43956566
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 073,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-012203-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код за ДК 021:2015 71248000-8 Технічний нагляд за проектами та документацією (Технічний нагляд по об’єкту «Реконструкція їдальні та харчоблоку у Комунальному закладі «Рішельєвський науковий ліцей» за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Ясиновського, буд. 3а»)

    Ім'я:
    Калюжна Наталя Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672985339 ЄДРПОУ:
    20991369
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    388 144,88 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-000236-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Здійснення технічного нагляду за якістю виконуваних робіт з Капітальний ремонт на багатоквартирному житловому будинку за адресою: вулиця Віктора Некрасова, 12-А, пошкодженому внаслідок військових дій російської федерації

    Ім'я:
    Смаровоз Ігор Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444251072 ЄДРПОУ:
    37393735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 971,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-006398-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт дитячого будинку сімейного типу по провулку Винахідників 6-б в м. Києві

    Ім'я:
    Кудрик Володимир Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444447710 ЄДРПОУ:
    37397237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-002570-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічний нагляд на об'єкті "Поточний ремонт частини підвального приміщення з метою пристосування її як найпростішого укриття у будівлі Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №6 "Зоряний" Тернівської міської ради Дніпропетровської обасті" за адресою: вул. … Шахтарська 3-А, м. Тернівка, Дніпропетровська область"

    Ім'я:
    Олена Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667088018 Веб сайт:
    https://osvitaternivka.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    23068809
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 478,01 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-007284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по реалізації проєкту: «Капітальний ремонт підвальних приміщень, які плануються до використання для укриття (найпростішого укриття) Криворізької початкової школи №99 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Генерала Безручка, 41а, м. Кривий Ріг, … Дніпропетровська обл., 50102»

    Ім'я:
    Король Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380564920180 ЄДРПОУ:
    02142299
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 674,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-011049-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Авторський нагляд на об’єкті: "Реконструкція ПЛ-10кВ №23 "Технікум" для електропостачання каналізаційних очисних споруд Виконавчого комітету Немішаївської селищної ради с. Микуличі Бучанського району, Київської області кад. № … 3221085500:05:001:0416" друга черга)

    Ім'я:
    Леся Артюх
    E-mail: [email protected] Телефон: +0457741032 ЄДРПОУ:
    44466251
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 390 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro