Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71247000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-001349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 71247000-1 «Нагляд за будівельними роботами» (Роботи з технічного нагляду по об’єкту (Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття ліцею №105 Дарницького району м. Києва, за адресою: вул. Сімферопольська, 10)
Оголошено31 серп. 10:21
Прийом пропозицій31 серп. 10:21 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення технічного нагляду на об’єкті "Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за адресою: вул. Князів Острозьких, 37/2, 39 у Печерському районі міста Києва"
Очікувана вартість59 786,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвторський нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт мосту на км 85+486 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 /М-14/ – Вознесенськ – Новий Буг з підходами, Миколаївська область
Очікувана вартість1 178 033,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання функції служби замовника на об’єкті: «Нове будівництво інноваційного центру спорту та творчості Бородянської селищної ради Київської області за адресою вул. Центральна, 226, с-ще Бородянка, Київської області (Додаткові роботи)
Очікувана вартість288 694,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвторський нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт мосту на км 87+744 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 /М-14/ – Вознесенськ – Новий Буг з підходами, Миколаївська область
Очікувана вартість1 178 033,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний нагляд за роботами по об’єкту: Капітальний ремонт «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та передавання тривожних сповіщень у Комунальній установі Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради» за
адресою: м. Суми, вул. Лесі Українки,23 (Коригування) Очікувана вартість18 241,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення авторського нагляду на об'єкті : «Капітальний ремонт (відновлювальні роботи) в багатоквартирному житловому будинку на проспекті Леся Курбаса, 3-А у Святошинському районі м. Києва, пошкодженого внаслідок дії військової агресії Російської Федерації"
Очікувана вартість17 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення технічного нагляду на об'єкті : «Капітальний ремонт (відновлювальні роботи) в багатоквартирному житловому будинку на проспекті Леся Курбаса, 3-А у Святошинському районі м. Києва, пошкодженого внаслідок дії військової агресії Російської Федерації"
Очікувана вартість129 954,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний нагляд та контроль за виконанням робіт (ДК 021:2015 (CPV) -71247000-1 Нагляд за будівельними роботами) по об’єкту: "Капітальний ремонт/заміна ліфта (на умовах співфінансування) у житловому будинку за адресою просп. Володимира Івасюка, 49 (п.1) в Оболонському районі м. Києва"
Очікувана вартість74 738,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний нагляд та контроль за виконанням робіт (ДК 021:2015 (CPV) -71247000-1 Нагляд за будівельними роботами) по об’єкту: "Капітальний ремонт/заміна ліфта (на умовах співфінансування) у житловому будинку за адресою просп. Оболонський, 45/28 (п.1-2) в Оболонському районі м. Києва"
Очікувана вартість99 470,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний нагляд та контроль за виконанням робіт (ДК 021:2015 (CPV) -71247000-1 Нагляд за будівельними роботами) по об’єкту: "Капітальний ремонт/заміна ліфта (на умовах співфінансування) у житловому будинку за адресою просп. Володимира Івасюка, 20 під. № 3 в Оболонському районі м. Києва"
Очікувана вартість74 841,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний нагляд за виконанням будівельних робіт на будівництві об’єкта «Виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру (стихійного лиха), а саме: капітальний ремонт покрівлі ліцею №1 Подільської міської ради Подільського району Одеської області за адресою:
проспект Перемоги, 9-г, м. Подільськ, Подільський район, Одеська область» Очікувана вартість171 835,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвторський нагляд за будівництвом щодо наступного об’єкту «Виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру (стихійного лиха), а саме: капітальний ремонт покрівлі ліцею №1 Подільської міської ради Подільського району Одеської області за адресою: проспект Перемоги,
9-г, м. Подільськ, Подільський район, Одеська область» Очікувана вартість39 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 71247000-1 Нагляд за будівельними роботами
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення технічного нагляду по об’єкту: "Капітальний ремонт спортивної зали з облаштуванням туалету для маломобільних груп населення в Опішнянському державному художньому ліцеї імені Василя Кричевського за адресою: Полтавська область с-ще. Опішня, вул. В’ячеслава Чорновола, 21." Коригування"
Очікувана вартість57 234,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвторський нагляд по об’єкту: «Капітальний ремонт харчоблоку ОЗ ЗСО «Степанський ліцей» Степанської селищної ради по вулиці Дорошенка, 82 у сщ. Степань Сарненського району Рівненської області»
Ім'я:Ковтунович Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362266863 Веб сайт: ЄДРПОУ:36565276Очікувана вартість23 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Авторський нагляд за виконанням послуг з поточного ремонту по об'єкту: "Влаштування комплексу спортивного обладнання (смуга перешкод) на території Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради (поточний ремонт)")
Очікувана вартість5 024,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний нагляд на роботи: "Капітальний ремонт з часткової термомодернізації (заходи з енергозбереження) Криворізького природничо-наукового ліцею Криворізької міської ради за адресою: вулиця Володимира Великого, буд.32 А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область"
Очікувана вартість867 627,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: "Капітальний ремонт будівель КНП «Великоолександрівська лікарня», за адресою: Херсонська область, Бериславський район, селище Велика Олександрівка, вулиця Свободи, 204» Коригування. (І черга)"
Ім'я:Олександр МельніченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380976946267 Веб сайт: ЄДРПОУ:26348568Очікувана вартість1 340 858,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт із здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта: «Нове будівництво *** м. Києва. Встановлення модульних котлів та когенераційних установок». Підготовчі роботи
Очікувана вартість309 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro