Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71245000-7»
-
ID: UA-2026-08-26-009194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виготовлення проектної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок (ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги)
Оголошено26 серп. 14:59
Прийом пропозицій26 серп. 14:59 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на нежитлове приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна –Каналізаційно-насосна станція (виробнича будівля) за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №138
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість23 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення паспорту водного об’єкта
Очікувана вартість23 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення паспорту водного об’єкта
Очікувана вартість23 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на «виробничу будівлю» (нежитлове приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна), яке знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №115
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на нежитлове приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна – Водонасосна станція (виробнича будівля), яка знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №141
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на нежитлове приміщення, яке є самостійним об’єктом нерухомого майна (господарська будівля) адміністративно-побутового призначення, яке знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №113
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення перспективних зображень (візуалізацій) за об’єктами проєктування: «Детальний план території для будівництва та експлуатації виробничо-складської забудови на вулиці Лесі Українки в місті Бережани Тернопільського району
Тернопільської області», «Детальний план території для розміщення та експлуатації виробничо-складських будівель та споруд на вулиці Золочівська, за межами населеного пункту, на території Бережанської міської ради Тернопільського району Тернопільської області», «Детальний план території для будівництва та експлуатації виробничо-складської забудови на вулиці Кобилянської в місті Бережани Тернопільського району Тернопільської області» та «Детальний план території для організації виробничо-складської забудови та об’єктів дорожнього сервісу, за межами населеного пункту, на території Бережанської міської ради Тернопільського району Тернопільської області, що примикають до ділянки дороги С200114 та вулиці Тернопільської») Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення технічної документації до архітектурно-художнього ескізу тимчасових споруд для обслуговування санітарних потреб відвідувачів на території КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань» в с. Урич
Ім'я:Тимоцко Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Факс:+380322613780Веб сайт: ЄДРПОУ:33839909Очікувана вартість83 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання топографо-геодезичні роботи з топографічного знімання земельної ділянки від початку вулиці Грушевського до вулиці Чехова в м.Добромиль Самбірського району Львівської області.
Ім'я:Товарницька Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380323833132 Факс:+380323833343ЄДРПОУ:04056003Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові роботи з розроблення робочого проєкту по об'єкту "Реконструкція відкритого розподільчого пристрою 110/330 кВ в частині переоснащення системи власних потреб, розташованого на проммайданчику ДСП "Чорнобильська АЕС" в зоні відчуження Київської області" (ДК 021:2015 код 71245000-7 Плани,
робочі креслення та специфікації для затвердження) Очікувана вартість139 641,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з інвентаризації та виготовлення технічного паспорту та витягу з Реєстру будівельної діяльності
Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічної документації (технічного паспорту) на об'єкти нерухомого майна, розташовані за адресами: Харківська область, Чугуївський район, с-ще Есхар, вулиця Центральна, 1, секція 2; вул. Лесі Українки, 9-З; вул. Лесі Українки, 9-Б; вул. Лесі Українки, 9-Ж; вул. Б.Хмельницького, 16
- А,Б,В, код ДК 021:2015:71240000-2 – Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 71245000-7 Плани, робочі креслення та специфікації для затвердження). Очікувана вартість22 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проєктно-кошторисної документації по об'єкту: Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку №16 на вул. Митрополита Андрея у місті Львові, пошкодженого внаслідок влучань безпілотними літальними
апаратами зі сторони країни-агресора російської федерації 12.07.2025 Ім'я:Сергієнко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322546624 ЄДРПОУ:20847537Очікувана вартість44 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на громадський будинок – Дитячий навчальний заклад №1 за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське,вул. Лиманна,206
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на громадський будинок – Будинок побуту, який знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське,вул.Центральна,86
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на виробничий будинок – Водонасосна станція, який знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №141
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічного паспорту на громадський будинок-Адмінбудівля КП «Лиманкомунсервіс», який знаходиться за адресою: Одеська обл.,Роздільнянський р-н,с-ще Лиманське, БОС №113
Ім'я:Алексанова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676627700 ЄДРПОУ:05384548Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-008104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення технічного паспорта на будівлю громадського призначення по вул.Сікевича Володимира, № 107, в м. Тараща Таращанської ТГ Білоцерківського району, Київської області
Ім'я:Бондаренко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456642961 ЄДРПОУ:40289376Очікувана вартість15 273,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з інвентаризації об'єкту нерухомості з внесенням відомостей про проведену технічну інвентаризацію об'єкту до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (виготовлення дублікату технічного паспорта
захисної споруди цивільного захисту (сховища) №28156 КНП "Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги" ЗМР за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги,80)) Очікувана вартість2 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro