Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71241000-9»
-
ID: UA-2026-08-24-000336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення техніко-економічного розрахунку (ТЕР) об’єкту будівництва: «Реконструкція електричних мереж (кабельні лінії 0,4-6 кВ) в частині влаштування когенераційних установок для систем резервного живлення, з встановленням та підключенням нової РУ- 6 кВ модульного типу, реконструкція існуючих
РУ-6 кВ на Кайдакській насосно-фільтрувальній станції за адресою: вул. Набережна Заводська, 39, м. Дніпро» (Код ДК 021:2015 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги) Очікувана вартість254 186,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі створення техніко-економічного обгрунтування, консультації та аналізу
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточні зміни на нежитлові будівлі до 2000 м.кв з виготовлення тех паспорту за адресою: вул. Пирогова, буд. 109 по замовленню 2437
Очікувана вартість13 062,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт покрівлі та електричних мереж будівлі Шевченківського районного суду міста Києва за адресою: місто Київ, вул. Дегтярівська, 31 А»
Оголошено3 серп. 16:27
Прийом пропозицій3 серп. 16:27 – 11 серп. 01:00Очікувана вартість67 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт покрівлі та електричних мереж будівлі Святошинського районного суду міста Києва за адресою: місто Київ, вул. Якуба Коласа, 27А»
Оголошено3 серп. 16:26
Прийом пропозицій3 серп. 16:26 – 11 серп. 01:00Очікувана вартість102 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт покрівлі, фасаду, вхідної групи та електричних мереж будівлі Оболонського районного суду міста Києва за адресою: місто Київ, вул. Левка Лук’яненка, 2Є»
Оголошено3 серп. 16:24
Прийом пропозицій3 серп. 16:24 – 11 серп. 01:00Очікувана вартість102 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: "Поточний ремонт покрівлі, фасаду, вхідної групи та електричних мереж будівлі Голосіївського районного суду міста Києва за адресою: місто Київ, вул. Виставкова, 14-А"
Оголошено3 серп. 16:20
Прийом пропозицій3 серп. 16:20 – 11 серп. 01:00Очікувана вартість102 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-000181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення техніко-економічного розрахунку (ТЕР) об’єкту будівництва: «Реконструкція електричних мереж (кабельні лінії 0,4-6 кВ) в частині влаштування когенераційних установок для систем резервного живлення, з встановленням та підключенням нової РУ- 6 кВ модульного типу, реконструкція існуючих
РУ-6 кВ на Центральній станції аерації за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, територія Новоолександрівської територіальної громади, комплекс будівель і споруд №4-С» (Код ДК 021:2015 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги) Очікувана вартість454 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення техніко-економічного розрахунку (ТЕР) об’єкту будівництва: «Реконструкція електричних мереж (кабельні лінії 0,4-6 кВ) в частині влаштування когенераційних установок для систем резервного живлення, з встановленням та підключенням нової РУ- 6 кВ модульного типу, реконструкція існуючих
РУ-6 кВ на Кайдакській насосно-фільтрувальній станції за адресою: вул. Набережна Заводська, 76, м. Дніпро» (Код ДК 021:2015 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги) Очікувана вартість363 122,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення техніко-економічного розрахунку (ТЕР) об’єкту будівництва: «Реконструкція електричних мереж (кабельні лінії 0,4-6 кВ) в частині влаштування когенераційних установок для систем резервного живлення, з встановленням та підключенням нової РУ- 6 кВ модульного типу, реконструкція існуючих
РУ-6 кВ на Лівобережній станції аерації за адресою: вул. Старочумацька, 5, м. Дніпро» (Код ДК 021:2015 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги) Очікувана вартість363 122,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиконання спеціальних робіт з перевірки існуючих відхилень стовбурів димових труб з отриманням висновків та рекомендацій з подальшої безпечної роботи
Ім'я:Пухальська Дар’яна АндріанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:40538421Оголошено21 лип. 18:57
Прийом пропозицій27 лип. 17:00 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість72 774,88 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-002836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка техніко-економічного обґрунтування реконструкції (будівництва) мереж водовідведення щодо охорони вод прибережної смуги Чорноморської балки в місті Одесі з урахуванням існуючого стану
Очікувана вартість1 424 844,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення техніко-економічного обґрунтування на придбання сонячної електростанції для міського комунального закладу культури " Дніпровська дитяча музична школа № 18" зі встановленням
Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обстеження будівель (проведення технічного обстеження будівель та складання звіту на предмет доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд), згідно коду ДК 021-15 71240000-2
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (71241000-9 Техніко-економічне обґрунтування, консультаційні послуги, аналіз). Ім'я:Пшигроцька Роксолана АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322601413 Факс:+380322601413ЄДРПОУ:38501853Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-014265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення техніко-економічного обґрунтування на придбання сонячних електростанцій для філії Комунального закладу культури «АРТТЕРИТОРІЯ» Дніпровської міської ради, а саме: філія "Будинок культури "Зоряний" з встановленням - заходи з енергозбереження ДК 021:2015: 71240000-2 -
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (ДК 021:2015: 71241000-9 Техніко-економічне обґрунтування, консультаційні послуги, аналіз) Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з розроблення техніко-економічного обгрунтування на придбання сонячної електростанції для Комунального позашкільного навчального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа №8" Дніпровської міської ради зі встановленням - заходи з енергозбереження
Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-000060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрхітектурні, інженерні та планувальні послуги різні
Ім'я:Пухальська Дар’яна АндріанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:40538421Оголошено10 черв. 03:28
Прийом пропозицій10 черв. 03:28 – 18 черв. 12:00Очікувана вартість523 725,17 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-007315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість96 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-007731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки концепції безбар’єрного простору Чорноморської територіальної громади з описовою частиною експертної оцінки робіт по влаштуванню безбар’єрного маршруту з метою створення доступного та безперешкодного для маломобільних груп населення пішохідного маршруту
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-009321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки концепції індустріального парку на земельних ділянках Бучанської міської територіальної громади заг.площею 23,6018 Га.
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro