Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71221000-3»
-
ID: UA-2026-08-26-002438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації об’єкта: «Реконструкція їдальні Іванівського ліцею Іванівської сільської ради, Чернігівського району, Чернігівської області, пошкодженої внаслідок російської військової агресії, за адресою: вул. Шевченка, 1, с. Іванівка, Чернігівського району, Чернігівської
області». (коригування 2). ДК 021:2015: 71221000-3 (Послуги у сфері архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість8 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з впровадження автоматизованої технології обробки обмінних файлів земельного кадастру за допомогою програми GeoSEE з електронним ключем
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-009498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОновлення та коригування облікової документації на пам'ятку архітектури місцевого значення - Житловий будинок (мур.), 20 ст., охоронний №1221, вул. Степана Бандери, 27, м. Калуш, в зв'язку зі зміною адреси на вул. Степана Бандери, 25-а, м. Калуш Івано-Франківської області
Очікувана вартість11 547,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-015073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування проєктно-кошторисної документації (ПКД) на частину будівлі по об'єкту "Капітальний ремонт будівлі ТВЗК "Київський академічний театр юного глядача на Липках" на вул. Липська 15/17 в м. Києві. Коригування"
Очікувана вартість361 554,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-010072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВнесення змін до історико-архітектурного опорного плану та проекту зон охорони культурної спадщини м. Павлоград з визначенням меж та режимів використання зон охорони пам’яток та історичного ареалу м. Павлоград (ДК 021: 2015 71220000-6 - Послуги з архітектурного проектування)
Ім'я:Вікторія Вікторівна МорарьE-mail: [email protected] Телефон: +380950710121 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052229Оголошено23 бер. 15:05
Прийом пропозицій23 бер. 15:05 – 31 бер. 12:00Очікувана вартість2 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-26-015976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації на пам‘ятку архітектури та містобудування місцевого значення "Кінотеатр "Мир" (за кодом ДК 021-215 (CPV): 71221000-3 Послуги у сфері архітектури будівель.
Очікувана вартість73 060,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-26-015948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення облікової документації на пам‘ятку архітектури та містобудування місцевого значення "Палац культури заводу "Червоний металіст" (тепер - міський будинок культури "Зоряний" (за кодом ДК 021-215 (CPV): 71221000-3 Послуги у сфері архітектури будівель.
Очікувана вартість90 571,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-006410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 71+503 – км 75+471, Чернігівська область» (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість13 207,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-018466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі села Ягідне Іванівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області» (коригування). (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері архітектури будівель)
Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість15 094,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-000301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 61+160 – км 66+784, Чернігівська область» (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість13 207,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-002801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна інвентаризація та складання технічного паспорта по об'єкту: "Реконструкція автомобільної дороги Т-12-12 Новомиргород - Велика Виска на ділянці км 12+700 - км 16+700".
Очікувана вартість55 244,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-24-017190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиготовлення проектно – кошторисної документації по об`єкту «Капітальний ремонт будівлі №1 *** військової частини 3028 Національної гвардії України за адресою: ***».
Ім'я:Контактна особа Контактна особаE-mail: [email protected] Телефон: +380432328120 ЄДРПОУ:08803655Оголошено24 лист. 2025 16:56
Прийом пропозицій28 лист. 2025 17:01 – 3 груд. 2025 08:00Очікувана вартість985 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-18-004572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна інвентаризація та складання технічного паспорта по об'єкту: "Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук на ділянці км 192+294 - км 196+532".
Очікувана вартість59 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-002815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна інвентарізація та складання технічного паспорта по об'єкту: "Реконструкція автомобільної дороги державного значення Новомиргород - Велика Виска на ділянці км 16+700 - км 20+700".
Очікувана вартість55 244,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 95+342 – км 98+800, Чернігівська область». (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість16 037,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-000137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 84+000 – км 89+871, Чернігівська область» (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість14 151,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-006564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 75+471 – км 80+500, Чернігівська область». (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість14 151,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-001511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 67+125 – км 71+503, Чернігівська область». (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість13 207,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-001244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 80+500 – км 84+000, Чернігівська область». (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість14 151,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення технічної інвентаризації та складання технічного паспорту по об’єкту: «Капітальний ремонт міжнародної автомобільної дороги державного значення М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі (на Гомель), км 89+871 – км 95+342, Чернігівська область» (ДК 021:2015: 71221000-3 - Послуги у сфері
архітектури будівель) Ім'я:Войтенко Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380462651260 ЄДРПОУ:25901106Очікувана вартість14 151,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro