Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71220000-6»

  • ID: UA-2026-09-04-008990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Виготовлення (розроблення) проєктної документації стадії «Робочий проєкт (РП)» по об’єкту: «Нове будівництво утепленого складу на території Бази забезпечення Національної гвардії України (військової частини 3075) за адресою: Львівська область»

    Ім'я:
    Карєв Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380953903843 ЄДРПОУ:
    45134733
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 14:25

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 206 522,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 7 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-012790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розробка проектно-кошторисної документації: «Капітальний ремонт басейнів Ліцею № 34 ім. Віктора Максименка Подільського району м. Києва за адресою: вулиця Межова, 22» (спортивно-оздоровчий комплекс) згідно код ДК 021:2015 код 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування

    Ім'я:
    Овчаренко Жанна Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444251502 ЄДРПОУ:
    37393777
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:26

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:26 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 500 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 7 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-007193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Розробка проєктної документації по об’єкту: «Реставрація будівлі Одеського ліцею № 121 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, вул. Кіри Муратової, 1»

    Ім'я:
    Висоцький Юрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487407280 ЄДРПОУ:
    04056902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 13:57

    Прийом пропозицій
    2 вер. 13:57 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 983 916,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 7 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013012-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення ескізного проекту з кошторисною документацією нового будівництва меморіальної паркової зони "Парк Честі" в Національному заповіднику "Хортиця" на о. Хортиця м. Запоріжжя код за ДК 021:2015 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування

    Ім'я:
    Ірина Зиза
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672681417 Веб сайт:
    https://ostriv.org
    ЄДРПОУ:
    02223572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    596 656,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-005567-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    71220000-6-Послуги з архітектурного проектування (Проектно-кошторисна документація на об'єкт: "Реконструкція будівлі ГУНП в Київській області за адресою: вул. Садова, с. Нещерів)

    Ім'я:
    Ропай Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
    40108616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 131 673,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Поточний ремонт вхідної групи з облаштуванням засобів для безперешкодного доступу маломобільних груп населення в адміністративному будинку Київської міської ради (МЗК №№ XXII, XXIII за планом БТІ) за адресою: вул. Хрещатик, 36, … літ. «А» в частині підсилення конструкції пандуса / зміни типу фундаменту пандуса / вирівнювання ухилу пандуса

    Ім'я:
    Стрельнікова Надія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442027017 ЄДРПОУ:
    22883141
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-000595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування проєктно-кошторисної документації по обʼєкту: «Канітальний ремонт бактеріологічної лабораторії КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» (І поверх корпусу Б-4) за адресою: проспект Перемоги, 16/1, м. Черкаси, Черкаської області» (Коригування) ДК 021:2015 - 71220000-6 Послуги з … архітектурного проектування

    Ім'я:
    Богдан Шокал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380981774784 Веб сайт:
    https://inf.lic.org.ua
    ЄДРПОУ:
    02004976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    795 633,27 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-014519-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування кошторисної частини проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція вхідної групи та приміщень лікувального корпусу НВМКЦ ГВКГ з улаштуванням інклюзивного простору санітарних приміщень (будівля __/__) Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий … клінічний госпіталь" м. Київ, військове містечко №__. Коригування», у тому числі проходження експертизи кошторисної частини проєктно-кошторисної документації, з отриманням позитивного експертного звіту

    Ім'я:
    Щербина Руслан Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961130960 ЄДРПОУ:
    26637930
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 108,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оновлення та коригування облікової документації на пам’ятку архітектури місцевого значення – Церква Св. Миколая (дер.), 1839 р., (охоронний номер 816), с. Лісна Слобідка Коломийського району Івано-Франківської області

    Ім'я:
    Коцаба Леся Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380986606192 ЄДРПОУ:
    43930616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 547,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оновлення та коригування облікової документації на пам’ятку архітектури місцевого значення – Церква Успіння Пресвятої Діви Марії (дер.), 1843 р., (охоронний номер 814), с. Коршів Коломийського району Івано-Франківської області

    Ім'я:
    Коцаба Леся Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380986606192 ЄДРПОУ:
    43930616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 547,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з аналізу, збору та систематизації планово-картографічних матеріалів та зйомок минулих років території Великокучурівської сільської територіальної громади

    Ім'я:
    Юрій Катерина Костянтинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380981275254 ЄДРПОУ:
    04418162
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відкоригувати проєктну документацію та забезпечити проведення експертного дослідження проєктної документації об’єкта: «Капітальний ремонт будівлі та елементів благоустрою прилеглої території Одеського ліцею «Ланжеронівський» за адресою: м. Одеса, пр-т Гагаріна, 6». (Коригування).

    Ім'я:
    Висоцький Юрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487407280 ЄДРПОУ:
    04056902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    135 104,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-007283-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку … на вул. Урлівській, 23Б у Дарницькому районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)

    Ім'я:
    Костянтин Доценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445900265 Веб сайт:
    http://investbud.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    31958324
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    444 117,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-006995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації та виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового … підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку на просп. Георгія Гонгадзе, 18 Ж у Подільському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)

    Ім'я:
    Костянтин Доценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445900265 Веб сайт:
    http://investbud.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    31958324
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    549 577,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-006882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації та виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового … підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку на вул. Урлівській, 26 у Дарницькому районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)

    Ім'я:
    Костянтин Доценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445900265 Веб сайт:
    http://investbud.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    31958324
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    444 117,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-006728-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації та виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового … підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку на вул. Олександра Довженка, 8 у Соломянському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)

    Ім'я:
    Костянтин Доценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445900265 Веб сайт:
    http://investbud.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    31958324
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    558 065,87 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виготовлення (розроблення) проектної документації стадії «Робочий проект (РП)» по об’єкту: «Капітальний ремонт фізкультурно-оздоровчого комплексу спортивного клубу

    ЄДРПОУ:
    14323014
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    394 726,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коригування проектно-кошторисної документації "Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) за адресою: Чернігівська область Чернігівський район місто Остер вулиця Хмельницького Б., 76-А". (Коригування)

    Ім'я:
    Катерина Смик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380635470500 ЄДРПОУ:
    44970581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-008369-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з топографічної зйомки земельної ділянки, в масштабі 1:2000, за адресою : Харківська область ,Лозівський район, селище Близнюки , вул. Старостіна Юрка, 2

    Ім'я:
    Тіщенко Людмила Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505037975 ЄДРПОУ:
    43966113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-007884-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з топографічної зйомки земельної ділянки, в масштабі 1:2000, за адресою : Харківська область ,Лозівський район, селище Близнюки , вул.Незалежності, 12

    Ім'я:
    Тіщенко Людмила Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505037975 ЄДРПОУ:
    43966113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro