Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71200000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-011006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Ренійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено1 вер. 17:34
Прийом пропозицій1 вер. 17:34 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності
Ім'я:Коверняга Леся ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384040889 Факс:+380384040171Веб сайт: ЄДРПОУ:04060789Оголошено1 вер. 15:39
Прийом пропозицій1 вер. 15:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиготовлення 2-х (двох) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Меморіальній в м. Славуті.
Ім'я:Новак Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977713092 Факс:+380384271233ЄДРПОУ:23563639Оголошено1 вер. 14:24
Прийом пропозицій5 вер. 14:29 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВиготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 45000 кв.м по вул. Індустріальній в м. Славуті за цільовим призначенням - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
включаючи об’єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком (код згідно з КВЦПЗ — 11.02) Ім'я:Новак Тетяна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977713092 Факс:+380384271233ЄДРПОУ:23563639Оголошено1 вер. 13:58
Прийом пропозицій5 вер. 14:03 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок водного фонду під ставками, які розташовані в межах Ушомирської сільської територіальної громади» за кодом ДК 021:2015: 71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Оголошено31 серп. 19:24
Прийом пропозицій31 серп. 19:24 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду частини регіонального ландшафтного парку місцевого значення «БАЛКА КОБИЛЬНА», яка розташована за межами населених пунктів на території Широківської селищної рад
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрхітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з розробки проектно – кошторисної документації по об’єкту: «Ремонт несних конструкцій шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху в Голосіївському районі м. Київ. КОРИГУВАННЯ»)
Оголошено31 серп. 15:21
Прийом пропозицій31 серп. 15:21 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрхітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Оголошено31 серп. 14:57
Прийом пропозицій31 серп. 14:57 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 71247000-1 «Нагляд за будівельними роботами» (Роботи з технічного нагляду по об’єкту (Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття ліцею №105 Дарницького району м. Києва, за адресою: вул. Сімферопольська, 10)
Оголошено31 серп. 10:21
Прийом пропозицій31 серп. 10:21 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення технічного нагляду за поточними ремонтами дорожнього покриття в населених пунктах Миронівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області
Ім'я:Ільченко Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380457451271 ЄДРПОУ:04054984Оголошено28 серп. 22:49
Прийом пропозицій28 серп. 22:49 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямирозроблення проекту землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Оголошено28 серп. 17:22
Прийом пропозицій28 серп. 17:22 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямирозроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Оголошено28 серп. 16:46
Прийом пропозицій28 серп. 16:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Оголошено28 серп. 15:06
Прийом пропозицій28 серп. 15:06 – 5 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-28-008461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямирозроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Оголошено28 серп. 15:05
Прийом пропозицій28 серп. 15:05 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015-71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Розроблення документації із землеустрою для розташування 28 опор ПЛ 10кВ по об’єкту: «Реконструкція ділянки ПЛ 10кВ між ПЛ 10кВ від Ф-157 ПС 35/10кВ «ЛТП» с-ще Кам’яне до ПЛ 10кВ Ф-17 ПС 35/10кВ «Шевченківська» м.Вільнянськ»)
Оголошено28 серп. 14:57
Прийом пропозицій28 серп. 14:57 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування
Оголошено28 серп. 13:02
Прийом пропозицій28 серп. 13:02 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення проектів землеустрою щодо організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду: парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Центральний міський дитячий парк Лазаря Глоби» та парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення
«Севастопольський парк» Ім'я:Наталія МаксименкоE-mail: [email protected] Телефон: +380689476635 Веб сайт: ЄДРПОУ:39754779Оголошено28 серп. 12:16
Прийом пропозицій28 серп. 12:16 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрхітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з проєктування об’єкту: «Послуги з ремонту оглядових проходів в прогонових будовах і захисних огородження на опорах Північного мосту через р. Дніпро в м. Києві»)
Оголошено27 серп. 15:34
Прийом пропозицій27 серп. 15:34 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-009616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Гребінківської селищної територіальної громади, виносу в натуру (на місцевості) поворотних точок межі територіальної громади із закріпленням межових знаків та проведення нормативної грошової оцінки земель Гребінківської
селищної територіальної громади, Білоцерківського району Київської області, за кодом ДК 021:2015 – 71250000-5 «Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги» Оголошено27 серп. 15:54
Прийом пропозицій27 серп. 15:54 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга із розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з метою формування земельної ділянки в комунальну власність.
Оголошено27 серп. 09:29
Прийом пропозицій27 серп. 09:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення