Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70340000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-012971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу (послуги з оренди приміщення для практичних занять загальною площею 125 м² за адресою: м. Свалява, вул. Чорновола, 3 для проведення Всеукраїнського тренерського семінару з фрі-файту
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання (експлуатації ) спортивних споруд
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи70340000-6 Послуги з надання у тимчасове використання спортивного залу.
Очікувана вартість9 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з користування спортивними залом
Очікувана вартість48 624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання місця для організації та проведення Командних чемпіонатів України з шахів (RAPID,бліц, класичні) серед осіб з порушеннями слуху з 11 серпня по 19 серпня 2026 року на території Шацької селищної територіальної громади Волинської області
Очікувана вартість43 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги експлуатації басейну (2014/1.045/1,1831/1)
Ім'я:Литвин Владислав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:03767831Очікувана вартість87 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу (оренда приміщення для практичних занять для проведення всеукраїнського суддівсько-тренерського семінару з більярдного сопрту)
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового користування спортивним (тренажерним) залом для проведення Навчально-тренувального збору спортсменів збірної команди міста Києва з пара академічного веслування серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату порушеннями зору, за участі захисників і захисниць України, що
отримали інвалідність в наслідок війни з 01.08.2026 по 07.08.2026 року Очікувана вартість22 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання водойму для організації та проведення змагань з риболовного спорту «Рибальське щастя» за програмою XIV Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з погодинного користування спортивними спорудами для проведення занять з тхеквондо
Ім'я:П'ятишкін Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380954006384 ЄДРПОУ:37924086Очікувана вартість96 009,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з користування спортивними залом
Очікувана вартість32 821,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з використання (експлуатації) спортивних споруд та спортивного обладнання (1970/1.029/5,1833/2)
Ім'я:Литвин Владислав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:03767831Очікувана вартість307 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з використання (експлуатації) спортивних споруд та спортивного обладнання (1904/1.029/5,1774/2)
Ім'я:Литвин Владислав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:03767831Очікувана вартість189 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 70340000-6 - Послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу (Послуги з використання спортивних споруд водно – спортивної бази для організації та проведення навчально – тренувального процесу відділення веслування академічного)
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Оголошено14 лип. 15:04
Прийом пропозицій14 лип. 15:04 – 24 лип. 14:57Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-008037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання (експлуатації) спортивних споруд та спортивного обладнання
Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання великого та малого ігрових залів та трибун спорткомплексу (код за ДК 021:2015 – 70340000-6 - Послуги з надання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу) для проведення Фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» з
волейболу серед студентів закладів вищої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» (фінал), відповідно до кошторису № 14, затвердженого наказом ВГО «Спортивної студентської спілки України № 14/26-заг від 18 червня 2026 року. Очікувана вартість69 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання місця для організації та проведення чемпіонатів України з шахів з класичної гри та RAPID (чоловіки, жінки) серед осіб з порушеннями зору з 27 червня по 07 липня 2026 року на території Шацької селищної територіальної громади Волинської області
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-009652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з використання (експлуатації) спортивного залу навчального корпусу №5 Національного університету фізичного виховання і спорту України (1676/1.021/1 ,1553/1)
Ім'я:Литвин Владислав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442870298 ЄДРПОУ:03767831Очікувана вартість161 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використання спортивних споруд водно – спортивної бази для організації та проведення навчально – тренувального процесу відділення веслування академічного
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з користування спортивними залом
Очікувана вартість12 763,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro