Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70330000-3»
-
ID: UA-2026-08-27-010191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційні та інші послуги, пов'язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані Головного управління ДПС в Івано-Франківській області ДК 021:2015- 70330000-3 – «Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах»
Оголошено27 серп. 15:55
Прийом пропозицій27 серп. 15:55 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-004133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення
та розподілення води) за рахунок земель для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування площею 0,0053 га (кадастровий номер 1824083400:04:002:0452) на вул. Віктора Козака, 14 в с. Майстрів Очікувана вартість7 090,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна будинку
Очікувана вартість22 629,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому будинку №63 по вул. Дорошенка м. Львові (код ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість36 454,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі складання та видачі довідок про ре-єстрацію права власнос-ті на об'єкти нерухомого майна
Очікувана вартість1 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
Очікувана вартість2 441,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування утримання адмінбудинків і прилеглої території
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна, а саме: гідротехнічна споруда (ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідшкодування витрат балансоутримувача
Ім'я:Коростенська Галина ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975396 ЄДРПОУ:20791624Очікувана вартість2 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційні витрати на утримання орендованого нерухомого майна (відшкодування)
Очікувана вартість24 744,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва у належному стані відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством, у тому числі послуги щодо загального технічного, експлуатаційно-господарського обслуговування
та забезпечення функціонування інженерних мереж і внутрішнього обладнання в системах автоматизації, диспетчеризації, комплексної інформаційної системи, пожежної безпеки, протипожежної та охоронної сигналізації, відеонагляду, вентиляції, холодопостачання, кондиціювання, газопостачання, водопостачання і водовідведення, електричних мереж, електричного обладнання, автоматичних станцій, інформаційних мереж, систем адаптації інформації в комп’ютерну мережу, а також послуги щодо забезпечення чистоти та належного стану комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва Очікувана вартість16 523 741,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання орендованого нерухомого майна (відповідно до договорів оренди № 2132, № 9314,№ 9792,№ 9790,№ 10003)
Очікувана вартість948 615,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання орендованого нерухомого майна (відповідно до договору оренди № 10157)
Очікувана вартість373 342,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинків та прибудинкової території (виконання комплексу послуг, необхідних для забезпечення функціонування нежитлової нерухомості) (ДК 021:2015 (CPV) – 70330000-3 - Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість561 768,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання будинків та прибудинкової території (виконання комплексу послуг, необхідних для забезпечення функціонування нежитлової нерухомості) (ДК 021:2015 (CPV) – 70330000-3 - Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Очікувана вартість20 727,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління багатоквартирним будинком (Код ДК 021:2015 70330000-3 - Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Очікувана вартість4 672,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1207 га. що знаходиться за адресою: вулиця Героїв Крут. 106, місто Біла Церква. Білоцерківський район з кадастровим номером: 3210300000:07:015:0024. та цільовим призначенням: 03.10 Для
будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку (категорія земель: землі житлової та громадської забудови) Очікувана вартість3 598,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro