Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70320000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-010622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 8 м2 у місті Рівному на вул. Кулика і Гудачека для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)
Оголошено31 серп. 16:48
Прийом пропозицій31 серп. 16:48 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 12 м2 у місті Рівному на вул. Князя Острозького для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (код КВЦПЗД – 03.08), право оренди якої підлягає продажу на
конкурентних засадах (земельних торгах) Оголошено31 серп. 16:17
Прийом пропозицій31 серп. 16:17 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-007401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 99 м2 (кадастровий номер 5610100000:01:042:0965) у місті Рівному на вул. Дворецькій, 76 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗД – 03.07), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах
(земельних торгах) Оголошено31 серп. 15:18
Прийом пропозицій31 серп. 15:18 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-002831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0170 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Миколи Леонтовича, з метою продажу на земельних торгах, за ДК 021:2015 70320000-0 – Послуги з надання в оренду чи продажу земельних ділянок
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1075 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у
формі електронного аукціону Оголошено18 серп. 15:55
Прийом пропозицій24 серп. 00:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-000476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для підготовки ії як лоту з метою продажу на конкурентних засадах(на земельних торгах) ДК 021:2015:70320000-0 Послуги з надання в оренду чи продажу земельних ділянок
Очікувана вартість11 213,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНевиключне право обмеженого користування частиною земельної ділянки, яка розташована за адресою: Великоомелянівська сільська рада Рівненського району Рівненської області, з метою організації стоянки автотранспорту (тимчасово затриманих транспортних засобів)
Очікувана вартість2 843,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1 435 м2 в районі вул. Ігоря Свєшнікова для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (код КВЦПЗД- 07.02), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).
Оголошено24 лип. 14:44
Прийом пропозицій24 лип. 14:44 – 3 серп. 14:00Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-005020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 320 м2 у місті Рівному на вул. Луговій для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗД- 02.01), що підлягає продажу на конкурентних засадах
(земельних торгах). Оголошено24 лип. 12:35
Прийом пропозицій24 лип. 12:35 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-004512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1 300 м2 у місті Рівному на вул. Січових Стрільців для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (код КВЦПЗД-12.11), право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)
Оголошено24 лип. 12:07
Прийом пропозицій24 лип. 12:07 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-003621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розробки технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах) за адресою м.Чернівці, Чернівецька область, площею 2,2349га (кадастровий номер 7310136900:51:002:0031) для будівництва та
обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) на 2 (дві) земельні ділянки, з них: №1 - орієнтовною площею 1,5657га, №2 - орієнтовною площею 0,6692га Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розробки технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах) за адресою м.Чернівці, Чернівецька область, площею 1,7264га (кадастровий номер 7310136900:51:002:0034) для будівництва та
обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) на 2 (дві) земельні ділянки, з них: №1 - орієнтовною площею 1,0130га, №2 - орієнтовною площею 0,7134га Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах), за адресою м.Чернівці, вул. Софіївська орієнтовною площею 0,0200га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах), за адресою вул.Вижницька, м.Чернівці, орієнтовною площею 0,1100га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна
ділянка) (код 02.01) Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,0600 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Олекси Довбуша, 117в за ДК 021:2015 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи договірних засадах
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з кадастровим номером 2610600000:04:001:0002, загальною площею 0,0025 га, яка розташована за адресою: село Корнич, вулиця Залізнична, із цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового
будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та оформлення результатів у вигляді Звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та рецензії до Звіту з метою продажу земельної ділянки, ДК 021:2015 70320000-0 – Послуги з надання в оренду чи продажу земельних ділянок Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 2610600000:21:004:0104, загальною площею 0,0340 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Доктора Володимира Білозора, біля будинку №3, із цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового
будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та оформлення результатів у вигляді Звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та рецензії до Звіту з метою продажу земельної ділянки, ДК 021:2015 70320000-0 – Послуги з надання в оренду чи продажу земельних ділянок Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0070 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, площа Відродження, з метою продажу на земельних торгах, за ДК 021:2015 70320000-0 – Послуги з надання в оренду чи продажу земельних ділянок
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0160 га, яка розташована за адресою: місто Коломия, вулиця Гетьмана Івана Мазепи, біля будинку 227, з метою продажу на земельних торгах, за ДК 021:2015 70320000-0 – Послуги з надання в оренду чи продажу земельних
ділянок Очікувана вартість12 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-001084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовка лоту до продажу на земельних торгах права оренди земельної ділянки комунальної власності, а саме: розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 30,0000 га (землі рекреаційного призначення), розташованої у м. Сміла на території водосховища з цільовим
призначенням для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro