Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70200000-3»
-
ID: UA-2026-08-24-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди частини комплексів будівель і споруд стадіону (у т.ч. натурального футбольного поля) для організації офіційних футбольних матчів команд КП СК «Металург Запоріжжя»
Ім'я:Артем'єв Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380983816447 ЄДРПОУ:31970451Оголошено24 серп. 15:09
Прийом пропозицій24 серп. 15:09 – 7 вер. 15:45 -
ID: UA-2026-09-04-011820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди нежитлового приміщення
Очікувана вартість1,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання концертної зали в тимчасове користування
Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоренда нежитлового приміщення
Ім'я:Гадайчук Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972139321 ЄДРПОУ:35377072Очікувана вартість2,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з оренди захисної споруди (найпростішого укриття) з метою укриття учнів та працівників закладів освіти
Очікувана вартість579 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості
Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКористування залом
Ім'я:ГРИШКО Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972099980 ЄДРПОУ:39530089Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза оренду приміщення
Очікувана вартість1,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда нежитлового приміщення для організації харчування(їдальня)
Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з оренди конференц-зали з нагоди проведення науково – практичної конференції «Комплексна допомога дітям з порушенням нейророзвитку: від ранньої реабілітації до інтеграції в суспільство, присвяченої 30-річчю створення ООБФРДІ «Майбутнє»
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда нежитлового приміщення
Очікувана вартість54 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоренда нежитлового приміщення Контора Літера А-2 І та ІІ поверх
Очікувана вартість106 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення постерів білбордів
Ім'я:Мисюга Ірина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342754333 Факс:+380342754333ЄДРПОУ:40108892Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості
Очікувана вартість21 284,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи70220000-9 «Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості» (Строкове платне користування 3 (трьома) рекламними поверхнями для розміщення рекламних засобів розміром 3x6 м на рекламних щитах, що знаходяться на вул. Сергія Сєнчева, 61, вул. Острівській, вул. Євгена Тельнова)
Очікувана вартість0,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди приміщення
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасове користування нежитловими приміщеннями за плату, ДК 021-2015 – 70220000-9 — Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомості
Ім'я:Альона Ігорівна НижніковаE-mail: [email protected] Телефон: +380505348127 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052809Очікувана вартість188 812,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro