Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «70100000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-008707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
Оголошено1 вер. 15:38
Прийом пропозицій5 вер. 15:35 – 9 вер. 15:35 -
ID: UA-2026-08-31-005813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда нерухомого майна
Очікувана вартість120 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м.Винники, вул.Галицька,88 площею 0,1700 га (кадастровий номер 4610160300:04:005:0008), що надана для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд
підприємсв переробної, машинобудівної та іншої промисловості включаючи об"єкти оброблення відходів, зокрема із генеруючим блоком та підлягає продажу у власність відповідно до ст, 128 Земельного кодексу України Очікувана вартість12 154,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України за адресою вул.Героїв Майдану,184, площею 0,1732га, кадастровий номер 7310136300:11:001:0080, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної
інфраструктури та закладів громадського харчування (код 03.08). Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
Оголошено24 серп. 14:04
Прийом пропозицій28 серп. 13:47 – 2 вер. 13:47Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України за адресою вул.Івана Підкови,15-А, площею 0,0488га, кадастровий номер 7310136900:55:003:0017, вид цільового призначення – для будівництва та
обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельної ділянки, яка підлягатиме продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), а саме земельна ділянка за адресою вул.Володимира Залозецького,46, площею 0,0802га, кадастровий номер
7310136600:07:005:0038, вид цільового призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07) Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупівля і продаж нерухомості (гараж загальною площею 20.8 кв.м)
Ім'я:Хоменко Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385131614 ЄДРПОУ:02004216Очікувана вартість97 726,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНезалежна експертна грошова оцінка земельної ділянки кадастровий номер :0522855100:02:003:0197, з метою визначення ринкової вартості для продажу Власнику нерухомого майна розташованого на земельній ділянці без проведення аукціону .
Очікувана вартість13 157,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), а саме земельних ділянок за адресами: - вул.Ленківська,7-Г, площею 0,0681га, кадастровий номер 7310136300:16:003:0505, вид
цільового призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код 02.01); - земельної ділянки за адресою: вул.БогданаЛепкого,3, площею 0,9300га, кадастровий номер 7310136300:18:004:0313, вид цільового призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03) Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання в оренду власної нерухомості
Очікувана вартість29 900,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-001068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з експертної грошової оцінки (ринкової вартості) земельних ділянок, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах у формі електронного аукціону), а саме земельних ділянок за адресами: - вул.Сторожинецька,37, площею 0,0361га, кадастровий номер 7310136300:25:003:0149, вид
цільового призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури (код 02.10). - вул.Володимира Винниченка, площею 0,1654га, кадастровий номер 7310136600:32:001:0207, вид цільового призначення – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код 02.03). Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що розташована за адресою: м.Львів просп.Святого Івана Павла ІІ, 35-В площею 0,1391 га (кадастровий номер 4610136800:03:004:0221), яка підлягає продажу відповідно до ст. 128 ЗКУ
Очікувана вартість9 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання в користування території для проведення наметового табору під час реалізації Молодіжного військово-патріотичного вишколу «Звитяга» з 07 по 10 липня 2026 року
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-05-000079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з надання в користування території для проведення наметового табору під час реалізації Наметової таборівки «Школа виживання» з 03 по 06 липня 2026 року
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-005935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
Очікувана вартість11 934,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з надання в користування території для проведення наметового табору під час реалізації Вишкіл «Перша домедична допомога. Тактична медицина»
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тимчасового платного користування обладнанням (мобільна туалетна кабінка)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупівля і продаж нерухомості - "Придбання житла" (Квартира, загальною площею 99,9 кв.м., житловою площею 49,0 кв.м., із закріпленою за квартирою 1/2 часткою сараю літ. Б-1, 1/2 часткою басейну №1, 1/2 часткою вигрібної ями №6, розташована за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, місто
Вознесенськ, вул. Мирна, будинок 26, квартира 1) Очікувана вартість605 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-004473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда сцени для організації та проведення заходів згідно плану заходів на 2026 рік
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro