Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66516000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги
Ім'я:Дмитренко Станіслав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502276487 ЄДРПОУ:38652962Оголошено31 серп. 19:10
Прийом пропозицій31 серп. 19:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями66510000-8 Страхові послуги
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 серп. 16:37
Прийом пропозицій28 серп. 16:37 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-009886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено28 серп. 15:57
Прийом пропозицій3 вер. 17:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:Гладовська Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512507522 ЄДРПОУ:38728444Оголошено28 серп. 14:22
Прийом пропозицій28 серп. 14:22 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-002682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов'язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю пасажирів і за шкоду, заподіяну багажу під час перевезення, код 66510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено26 серп. 10:51
Прийом пропозицій26 серп. 10:51 – 3 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-25-011328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, за ДК 021:2015-66510000-8 Страхові послуги
Оголошено25 серп. 16:07
Прийом пропозицій25 серп. 16:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-006955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено21 серп. 13:17
Прийом пропозицій21 серп. 13:17 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-006085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено21 серп. 12:37
Прийом пропозицій21 серп. 12:37 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-013267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів
Очікувана вартість15 491,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування автомобіля Citroen Berlingo
Очікувана вартість5 185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 66510000-8 - Страхові послуги
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість21 873,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування цивільної відповідалності власників автомобільного транспорту ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 66510000-8 Страхові послуги
Очікувана вартість2 488,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних траспортних засобів
Очікувана вартість2 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Очікувана вартість3 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість11 826,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 66510000-8 Страхові послуги "Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобільного транспорту (мікроавтобус Volkswagen LT 45 ВО 1753 HB)"
Очікувана вартість7 581,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (згідно ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)
Очікувана вартість3 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту
Ім'я:Олена Федорівна ВишникE-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт: ЄДРПОУ:40202143Очікувана вартість6 504,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 66510000-8 «Страхові послуги»
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість11 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro