Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66515000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги страхування фінансових ризиків за діючими договорами охорони (код ДК 021:2015 – 66510000-8 «Страхові послуги», уточнений код ДК 021:2015 – 66515410-0 «Послуги зі страхування від фінансових збитків»)
Оголошено31 серп. 15:11
Прийом пропозицій31 серп. 15:11 – 8 вер. 00:05 -
ID: UA-2026-08-26-012066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги зі страхування нерухомого майна
Оголошено26 серп. 16:31
Прийом пропозицій1 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-005223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахування фінансових ризиків за діючими договорами охорони (ДК 021:2015 66517300-0 Страхові послуги у сфері управління ризиками).
Ім'я:Вікторія ПетроваE-mail: [email protected] Телефон: +30675205692, +30522331561 ЄДРПОУ:40109000Оголошено25 серп. 13:33
Прийом пропозицій25 серп. 13:33 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-002759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗакупівля послуг страхування майна для АТ "Сенс Банк" (об'єкт за адресою: м.Київ , вул.Велика Васильківська 100)
Оголошено21 серп. 10:41
Прийом пропозицій1 вер. 01:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із страхування майна
Очікувана вартість4 000,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахові послуги (Послуги зі страхування майна: нежитлове вбудоване приміщення, в адміністративній будівлі під розміщення лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря м. Кривий Ріг, загальна площа 100,0 кв.м)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПогодження умов обов'язкового страхування приміщення, яке знаходиться в оренді
Очікувана вартість639,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування майна юридичних осіб.
Очікувана вартість8 222,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість50,29 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість1,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість897,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість31,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість868,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість2,42 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість5 020,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість310,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість1 282,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість2,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість2,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування майна
Очікувана вартість2,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro