Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66514100-7»
-
ID: UA-2026-09-01-006507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:Виходець Євгеній ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380976336825 ЄДРПОУ:20003360Оголошено1 вер. 14:22
Прийом пропозицій7 вер. 15:00 – 10 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-002688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахові послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, послуги з страхування службових автомобілів (КАСКО)
Ім'я:Вікторія ПетроваE-mail: [email protected] Телефон: +30675205692, +30522331561 ЄДРПОУ:40109000Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямистрахування наземних транспортних засобів (КАСКО)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій31 серп. 16:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)
Оголошено28 серп. 16:03
Прийом пропозицій28 серп. 16:03 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги зі страхування транспортних засобів
Оголошено27 серп. 16:39
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-05-12-000451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Оголошено12 трав. 08:50
Прийом пропозицій12 трав. 08:50 – 16 серп. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-012849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування транспортного засобу
Очікувана вартість2 098,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування транспортного засобу
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість1 313,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга зі страхування 7 од. службових автомобілів Управління
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість11 266,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування транспортних засобів
Ім'я:Шаравара Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380970698143 ЄДРПОУ:00691441Очікувана вартість6 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Очікувана вартість6 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування авто (Сумський ОВСЗ)
Очікувана вартість12 324,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (трамвай, інв.номери 429,432)
Очікувана вартість14 640,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування наземного транспортного засобу (ВАЗ 21099)
Очікувана вартість2 246,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування наземного транспортного засобу (ЕТАЛОН)
Очікувана вартість6 834,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобов'язкове страхування автотранспорту
Очікувана вартість58 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга зі страхування одного транспортного засобу
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість3 153,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання 3-х страхових полісів для транспортних засобів Управління
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість3 941,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування автотранспорту Відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради
Очікувана вартість4 196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість7 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro