Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66514000-6»

  • ID: UA-2026-09-01-006507-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    послуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

    Ім'я:
    Виходець Євгеній Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976336825 ЄДРПОУ:
    20003360
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:22

    Прийом пропозицій
    7 вер. 15:00 – 10 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    93 675,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 13 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-002688-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Страхові послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, послуги з страхування службових автомобілів (КАСКО)

    Ім'я:
    Вікторія Петрова
    E-mail: [email protected] Телефон: +30675205692, +30522331561 ЄДРПОУ:
    40109000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:12

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:12 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    745 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 22 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)

    Ім'я:
    Гарбуз Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973692463 ЄДРПОУ:
    35698433
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:44 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 880,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 22 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)

    Ім'я:
    Наталя Губіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +30577275359 ЄДРПОУ:
    40108955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:03

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:03 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    99 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 22 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги зі страхування транспортних засобів

    Ім'я:
    Коваль Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
    08803572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:39

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    867 504,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 6 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-05-12-000451-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

    Ім'я:
    Васільєва Віра Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380542659212 ЄДРПОУ:
    23293513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 08:50

    Прийом пропозицій
    12 трав. 08:50 – 16 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    850 250,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-012849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхування транспортного засобу

    Ім'я:
    Гусак Віра Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976471539 ЄДРПОУ:
    44034479
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 098,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010446-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі страхування транспортного засобу

    Ім'я:
    Клованич Володимир Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:
    +380312617115
    ЄДРПОУ:
    20001562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 313,77 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга зі страхування 7 од. службових автомобілів Управління

    Ім'я:
    Клованич Володимир Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:
    +380312617115
    ЄДРПОУ:
    20001562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 266,71 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-009774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхування авто -66510000-8 Страхові послуги ДК 021:2015 ЄЗС

    Ім'я:
    Олена Пирогова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952382018 ЄДРПОУ:
    38429746
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 085,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002953-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхування транспортних засобів

    Ім'я:
    Шаравара Галина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970698143 ЄДРПОУ:
    00691441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 314,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010549-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхові послуги

    Ім'я:
    Олександр Бурка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660573880 ЄДРПОУ:
    30292838
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 894,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

    Ім'я:
    Галина Чмих
    E-mail: [email protected] Телефон: +38687606292 ЄДРПОУ:
    26242373
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 510,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхування авто (Сумський ОВСЗ)

    Ім'я:
    Сергій Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504483869 Веб сайт:
    http://dpsz.ua
    ЄДРПОУ:
    24366929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 324,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009656-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (трамвай, інв.номери 429,432)

    Ім'я:
    Оксана Полякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 640,84 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003867-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхування наземного транспортного засобу (ВАЗ 21099)

    Ім'я:
    Єлизавета Тоноян
    E-mail: [email protected] Телефон: +380635293357 ЄДРПОУ:
    45444401
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 246,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Страхування наземного транспортного засобу (ЕТАЛОН)

    Ім'я:
    Єлизавета Тоноян
    E-mail: [email protected] Телефон: +380635293357 ЄДРПОУ:
    45444401
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 834,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    обов'язкове страхування автотранспорту

    Ім'я:
    Олександр Погорілий
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633793750 ЄДРПОУ:
    44100483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    58 032,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002153-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга зі страхування одного транспортного засобу

    Ім'я:
    Клованич Володимир Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:
    +380312617115
    ЄДРПОУ:
    20001562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 153,05 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання 3-х страхових полісів для транспортних засобів Управління

    Ім'я:
    Клованич Володимир Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:
    +380312617115
    ЄДРПОУ:
    20001562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 941,31 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro