Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66512200-4»
-
ID: UA-2021-01-26-004779-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиДобровільне медичне страхування працівників; код ДК 021:2015 – 66510000-8 - "Страхові послуги"
Оголошено26 січ. 2021 12:37
Прийом пропозицій26 січ. 2021 12:37 – 12 лют. 2021 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-004687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування на випадок інфікування вірусом імунодефіциту людини
Очікувана вартість24 572,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Очікувана вартість2 614,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДобровільне страхування здоров'я на випадок хвороби (за ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Очікувана вартість688,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування на випадок хвороби «СНІД»)
Оголошено8 лип. 15:21
Прийом пропозицій8 лип. 15:21 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість6 320,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи66510000-8 Страхові послуги (страхування на випадок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та вірусним гепатитом)
Очікувана вартість7 327,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахові послуги (Страхування медичних працівників на випадок хвороби)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-012382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне страхування працівників НАК «Нафтогаз України»
Оголошено12 черв. 17:29
Прийом пропозицій12 черв. 17:29 – 8 лип. 12:00Очікувана вартість23 374 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-009534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з страхування працівників ВІЛ
Очікувана вартість1 071,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-010979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля66512220-0 . Послуги з медичного страхування. Добровільне медичне страхування працівників АТ «Сенс Банк»
Оголошено26 трав. 15:21
Прийом пропозицій1 черв. 01:00 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 893 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-011320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування медичних працівників на випадок захворювання на ВІЛ-інфекцію, та/або туберкульоз та/або вірусним гепатитом (66510000-8 "Страхові послуги")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість945,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне страхування працівників АТ «Укрнафта»
Оголошено19 трав. 15:42
Прийом пропозицій19 трав. 15:42 – 3 серп. 17:00Очікувана вартість162 105 590,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-05-12-000430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування на випадок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та/або туберкульозом, та/або вірусним гепатитом (ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги)
Очікувана вартість21 507,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-002400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза кодом ДК 021:2015:66510000-8: Страхові послуги (Страхування медичних працівників на випадок інфікування ВІЛ).
Очікувана вартість1 684,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-006774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрахові послуги
Очікувана вартість10 708,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-013721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями66510000-8 Страхові послуги (Номенклатура 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я) (Послуги добровільного медичного страхування працівників Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість»)
Ім'я:Скворцова Ольга ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445862431 Веб сайт: ЄДРПОУ:37854297Оголошено2 квіт. 18:25
Прийом пропозицій2 квіт. 18:25 – 13 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 900 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-13-008191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахові послуги (добровільне страхування здоров’я медичних та інших працівників на випадок хвороби під час виконання ними професійних обов’язків)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість4 641,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-012666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування водіїв автотранспорту Відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради
Очікувана вартість9 855,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-000858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахові послуги
Очікувана вартість1 579,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-000558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з медичного страхування
Очікувана вартість1 463 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro