Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66512000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-012618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями66510000-8 Страхові послуги
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено28 серп. 16:29
Прийом пропозицій28 серп. 16:29 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-004242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті
Оголошено27 серп. 11:46
Прийом пропозицій27 серп. 11:46 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-004023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахування водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Оголошено26 серп. 11:25
Прийом пропозицій26 серп. 11:25 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-001683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування від нещасних випадків
Оголошено26 серп. 10:01
Прийом пропозицій26 серп. 10:01 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2021-01-26-004779-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиДобровільне медичне страхування працівників; код ДК 021:2015 – 66510000-8 - "Страхові послуги"
Оголошено26 січ. 2021 12:37
Прийом пропозицій26 січ. 2021 12:37 – 12 лют. 2021 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-008533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги особистого страхування життя, здоров'я та працездатності водіїв від нещасних випадків на транспорті
Очікувана вартість1 326,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 66510000-8 Страхові послуги "Послуги зі страхування життя, здоров'я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків, страховий продукт "Безпека водія"
Очікувана вартість377,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування життя, здоров’я та працездатність працівників (від воєнних ризиків)
Очікувана вартість9 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 66510000-8 Страхові послуги "Послуги зі страхування життя, здоров'я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків, страховий продукт "Безпека водія"
Очікувана вартість377,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування на випадок інфікування вірусом імунодефіциту людини
Очікувана вартість24 572,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість21 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування життя,здоров'я та працездатності водіїв від нещасних випадків
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість2 293,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексне страхування витрат, пов’язаних із наданням допомоги (асистанс) особам, які потрапили у скрутне становище під час здійснення подорожі (відрядження) по Україні
Очікувана вартість93 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(Послуги зі страхування від нещасних випадків водіїв на транспорті
Оголошено21 серп. 14:31
Прийом пропозицій21 серп. 14:31 – 29 серп. 14:30Очікувана вартість99 700,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-007418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямистрахування від нещасного випадку на транспорті
Оголошено21 серп. 13:40
Прийом пропозицій21 серп. 13:40 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля послуги страхування від нещасного випадку журналіста
Очікувана вартість13 184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування від нещасних випадків життя і здоров’я водіїв автотранспортних засобів
Ім'я:Олена Михайлівна ЧабаненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380982421530 Веб сайт: ЄДРПОУ:25658485Очікувана вартість1 050,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я
Ім'я:Олена Михайлівна ЧабаненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380982421530 Веб сайт: ЄДРПОУ:25658485Очікувана вартість31 569,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрахування життя, здоров'я і працездатність водіїв від нещасних випадків на транспорті
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість327,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro