Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66500000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-011872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій2 вер. 16:20 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрахові послуги
Оголошено2 вер. 15:14
Прийом пропозицій8 вер. 15:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту та транспортних засобів», згідно з технічними вимогами Замовника торгів за кодом ДК 021:2015:66510000-8 «Страхові послуги» (ДК 021:2015:66516100-1 «Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників
автомобільного транспорту»; ДК 021:2015:66514110-0 «Послуги зі страхування транспортних засобів»). Ім'я:Пендерецький Петро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380372529800 Факс:+380370529619ЄДРПОУ:40108976Оголошено2 вер. 13:26
Прийом пропозицій2 вер. 13:26 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ СТРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РИЗИКІВ ЗА ДІЮЧИМИ ДОГОВОРАМИ ОХОРОНИ
Ім'я:Мисюга Ірина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342754333 Факс:+380342754333ЄДРПОУ:40108892Оголошено2 вер. 10:34
Прийом пропозицій2 вер. 10:34 – 18 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-002044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Оголошено2 вер. 10:17
Прийом пропозицій2 вер. 10:17 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-006507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпослуги в галузі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:Виходець Євгеній ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380976336825 ЄДРПОУ:20003360Оголошено1 вер. 14:22
Прийом пропозицій7 вер. 15:00 – 10 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-006036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Оголошено1 вер. 14:02
Прийом пропозицій1 вер. 14:02 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено1 вер. 13:43
Прийом пропозицій1 вер. 13:43 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
Оголошено1 вер. 13:15
Прийом пропозицій1 вер. 13:15 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-003919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено1 вер. 12:03
Прийом пропозицій7 вер. 09:00 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-003274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Оголошено1 вер. 11:36
Прийом пропозицій1 вер. 11:36 – 17 вер. 08:00Очікувана вартість6 708,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів14 дн. 8 г. 11 хв.
-
ID: UA-2026-09-01-002688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтрахові послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, послуги з страхування службових автомобілів (КАСКО)
Ім'я:Вікторія ПетроваE-mail: [email protected] Телефон: +30675205692, +30522331561 ЄДРПОУ:40109000Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги
Ім'я:Дмитренко Станіслав ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502276487 ЄДРПОУ:38652962Оголошено31 серп. 19:10
Прийом пропозицій31 серп. 19:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8
Оголошено31 серп. 17:45
Прийом пропозицій31 серп. 17:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)
Оголошено31 серп. 17:44
Прийом пропозицій31 серп. 17:44 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямистрахування наземних транспортних засобів (КАСКО)
Оголошено31 серп. 16:44
Прийом пропозицій31 серп. 16:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрахування транспортних засобів
Ім'я:Разсуковський Костянтин ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380960442270 ЄДРПОУ:25575730Оголошено31 серп. 16:39
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі страхування життя
Оголошено31 серп. 15:35
Прийом пропозицій31 серп. 15:35 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-007999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги страхування фінансових ризиків за діючими договорами охорони (код ДК 021:2015 – 66510000-8 «Страхові послуги», уточнений код ДК 021:2015 – 66515410-0 «Послуги зі страхування від фінансових збитків»)
Оголошено31 серп. 15:11
Прийом пропозицій31 серп. 15:11 – 8 вер. 00:05