Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66170000-2»
-
ID: UA-2026-09-03-004878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з фінансово-економічного планування та підготовки планових документів підприємства з аналізом та обґрунтуванням планових показників і приведення документів у відповідність до вимог чинного законодавства України та нормативних документів органу управління, що включає формування змін до
фінансового плану підприємства на 2026 рік, розроблення та оформлення пакету планових документів підприємства на 2027 рік, а саме: Фінансовий план підприємства й Пояснювальну записку до нього; Стратегічний план розвитку на 2027-2030; Інвестиційний план на середньострокову перспективу (3–5 років); Лист очікувань власника. Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 66171000-9 Послуги з надання фінансових консультацій (послуги фінансового менеджменту) в межах проєкту “IFSynergy - транскордонне співробітництво в SMART- управлінні системами водопостачання в містах Івано-Франківськ та Седльці”, програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027,
що фінансується Європейським Союзом. Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаданя фінансової платіжної послуги з переказу коштів без відкриття рахунку "Приймання платежів"
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обслуговуванню розрахункових рахунків
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги еквайрингу. ДК 021;2015 код 66170000-2 66170000-2 Послуги з надання фінансових консультацій, обробки фінансових транзакцій і клірингові послуги
Очікувана вартість42 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання фінансових послуг зі здійснення прийому платежів за послуги паркування транспортних засобів
Ім'я:Волохонський Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380443614278 ЄДРПОУ:35210739Очікувана вартість114 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідготовка стандартних кредитних звітів про діяльність певного підприємства-нерезидента
Ім'я:ПрАТ Експортно-кредитне агентствоE-mail: [email protected] Телефон: 380442062242 ЄДРПОУ:42644659Оголошено29 лип. 01:14
Прийом пропозицій29 лип. 01:14 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість950 833,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-010220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-343_66170000-2 - Послуги з надання фінансових консультацій, обробки фінансових транзакцій і клірингові послуги (Платіжні послуги (переказ та приймання коштів))
Оголошено20 лип. 16:54
Прийом пропозицій20 лип. 16:54 – 28 лип. 15:00Очікувана вартість99 960,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-010422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФінансові послуги зі здійснення прийому платежів за послуги паркування транспортних засобів
Ім'я:Волохонський Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380443614278 Веб сайт: ЄДРПОУ:35210739Оголошено16 лип. 18:31
Прийом пропозицій16 лип. 18:31 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 650 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-002457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги про надання інформаційно-консультаційних та юридичних послуг
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з еквайрингового обслуговування (9 терміналів)
Оголошено14 лип. 16:54
Прийом пропозицій14 лип. 16:54 – 22 лип. 10:00Очікувана вартість175 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обслуговуванню розрахункових рахунків
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕквайрингове обслуговування
Очікувана вартість3 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕквайрингове обслуговування
Очікувана вартість3 960,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-01-008767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приймання, обробки та переказу грошових коштів (платежів) за житлово-комунальні та інші послуги через програмне забезпечення, код 66170000-2 за ДК 021:2015 "Послуги з надання фінансових консультацій, обробки фінансових транзакцій і клінінгові послуги"
Очікувана вартість402 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за ДК 021:2015 – 66170000-2 Послуги з надання фінансових консультацій, обробки фінансових транзакцій і клірингові послуги (Послуги з переказу коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування з готівковим розрахунком)
Оголошено24 черв. 17:21
Прийом пропозицій24 черв. 17:21 – 2 лип. 18:00Очікувана вартість408 121,29 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-006899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання фінансових консультацій, обробки фінансових транзакцій і клірингові послуги (адміністративні послуги ,за надання яких здійснюється оплата податків /зборів/ платежів на користь Виконавачого комітету Пролісненської селищної ради Чугуївського району Харківської області)
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-014230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прийому платежів
Ім'я:Каленська Алла В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456367052,380677281831 ЄДРПОУ:24976935Очікувана вартість1 031,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення аудитором перевірки правильності розрахунку планових тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2026 рік
Ім'я:Кісіль Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380985778569 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Очікувана вартість88 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-004985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по обслуговуванню розрахункових рахунків
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro