Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66133000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-005408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМитно-брокерські послуги (Код ДК 021:2015 66130000-0 - Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Очікувана вартість99 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (Послуги митного брокера для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено19 серп. 11:28
Прийом пропозицій19 серп. 11:28 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість1 323 464,82 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-06-03-001963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги консультації з питань митного оформлення товарів, майна, транспортних засобів та інших предметів
Очікувана вартість98 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-002311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (66133000-1 Послуги з митного оформлення та розмитнення)
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-003190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з митного оформлення та розмитнення
Ім'я:Лавриненко Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:+380445255363Веб сайт: ЄДРПОУ:02572508Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-006982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМитний платіж
Очікувана вартість1 825,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-013073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги митного брокера (митне оформлення та декларування товарів)
Оголошено1 квіт. 17:41
Прийом пропозицій1 квіт. 17:41 – 9 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-002062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМитно-брокерські послуги
Ім'я:БАСАРАБ Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт: ЄДРПОУ:14309787Оголошено5 бер. 10:07
Прийом пропозицій5 бер. 10:07 – 16 бер. 10:07Очікувана вартість136 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-04-014375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 66133000-1 - Послуги з митного оформлення та розмитнення (Документальний та митний супровід в межах та за межами України)
Очікувана вартість58 218,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-018429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно-експедиторські послуги та послуги з митного оформлення товарів
Ім'я:ПЕТЛЮК Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380385430560 Факс:+380385430560Веб сайт: ЄДРПОУ:04060766Очікувана вартість65 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-005743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМитно-брокерські послуги
Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-11-007552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрокерські послуги по митному оформленню товарів та ін. предметів
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346992 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-002642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з митного оформлення та розмитнення
Очікувана вартість124 360,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-18-010193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОформлення карнет АТА
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346992 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Очікувана вартість5 136,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-11-008269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі складання та оформлення митної декларації, та здійснення фізичного огляду товарів
Очікувана вартість2 882,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-03-012306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по декларуванню товарів, майна, транспортних засобів та інших предметів Замовника, що переміщуються через митний кордон України та їх оформлення у митних органах ДК 021:2015: 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (ДК 021:2015: 66133000-1
Послуги з митного оформлення та розмитнення) Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-16-008656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по декларуванню товарів, майна, транспортних засобів та інших предметів Замовника, що переміщуються через митний кордон України та їх оформлення у митних органах ДК 021:2015: 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (ДК 021:2015: 66133000-1
Послуги з митного оформлення та розмитнення) Оголошено16 трав. 2025 15:14
Прийом пропозицій16 трав. 2025 15:14 – 26 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-12-011393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 66133000-1 – Послуги з митного оформлення та розмитнення (Митне оформлення товару (вантажів))
Ім'я:Лещов Євгеній СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445255575 Факс:+380445255575ЄДРПОУ:05416952Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-09-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг, який включає: - консультацію зі складання декларації про відповідність екскаватор - навантажувач марки XCMG моделі XC8-S2570, серійний №XUGS2570HPCA01708, рік виготовлення 2023, екскаватор колісний марки XCMG моделі XE180WD, серійний №XUGA180WTPKA 00244, рік виготовлення 2023 ; -
оформлення проекту декларації про відповідність на бланку; - підбір нормативної документації; - облік декларації про відповідність в ТОВ «АВІКС-ДРАЙВ» Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-29-010734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекларування вантажів: Експорт
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro