Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66130000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-005408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМитно-брокерські послуги (Код ДК 021:2015 66130000-0 - Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Очікувана вартість99 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМитно-брокерські послуги з митного оформлення поштових відправлень до США
Очікувана вартість10 000 000,00 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі складання митної декларації - 66133000-1
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (Послуги митного брокера для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено19 серп. 11:28
Прийом пропозицій19 серп. 11:28 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість1 323 464,82 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-002457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 66130000-2 (Послуги митного брокера (митне оформлення та декларування товарів)
Очікувана вартість16 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (Послуги вантажно-митного комплекса)
Очікувана вартість13 047,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (Послуги вантажно-митного комплекса)
Очікувана вартість24 768,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по декларуванню та митному оформленню Товарів та інших предметів Замовника, які переміщуються через митний кордон України або митною територією України
Ім'я:Долгополов Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380967227083 ЄДРПОУ:26614573Очікувана вартість24,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди біржового місця
Очікувана вартість1,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги брокера (код згідно ДК 021:2015 - 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів)
Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з декларування та митного оформлення вантажів
Очікувана вартість67 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційне консультування та супроводження у питаннях митного оформлення та розмитнення
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість24 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-003590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з митного очищення землесосного снаряду несамохідного із фрезерним розпушувачем
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОформлення карнету (код ДК 021:2015: 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів)
Очікувана вартість6 747,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-010352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі складання митної декларації - 66133000-1
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-004993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (Послуги вантажно-митного комплекса)
Очікувана вартість5 796,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-001963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги консультації з питань митного оформлення товарів, майна, транспортних засобів та інших предметів
Очікувана вартість98 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда біржового місця згідно коду ДК 021:2015: 66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів
Очікувана вартість60,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-002311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи66130000-0 Брокерські послуги та пов’язані послуги на ринках цінних паперів і товарів (66133000-1 Послуги з митного оформлення та розмитнення)
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-003190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з митного оформлення та розмитнення
Ім'я:Лавриненко Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:+380445255363Веб сайт: ЄДРПОУ:02572508Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro