Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66114000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-012319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Оголошено31 серп. 18:31
Прийом пропозицій31 серп. 18:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Оголошено31 серп. 15:15
Прийом пропозицій31 серп. 15:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 125 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 22 г. 27 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-006768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Оголошено31 серп. 14:29
Прийом пропозицій31 серп. 14:29 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 125 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 22 г. 27 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-001311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. MКПП-6
Оголошено31 серп. 10:08
Прийом пропозицій31 серп. 10:08 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO CARGO (VU) L2 1.5BHDI 100 MT6
Оголошено31 серп. 09:53
Прийом пропозицій31 серп. 09:53 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Очікувана вартість2 491 751,89 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового лізингу на придбання спецтехніки екскаватора навантажувача HYUNDAI H940S з додатковим обладнанням або «еквівалент»
Оголошено21 серп. 18:08
Прийом пропозицій21 серп. 18:08 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість5 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-006815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Оголошено7 серп. 13:42
Прийом пропозицій7 серп. 13:42 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 550 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-000971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю кранів автомобільних
Оголошено3 серп. 09:49
Прийом пропозицій3 серп. 09:49 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість181 984 272,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-009143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБанківські послуги
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено27 лип. 16:23
Прийом пропозицій27 лип. 16:23 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 617 293,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-009897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:66110000-4- Банківські послуги
Оголошено22 лип. 16:20
Прийом пропозицій22 лип. 16:20 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 562 935,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-011217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері фінансового лізингу на придбання сміттєвоза за кодом ДК 021:2015 66110000-4 — Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу)
Оголошено7 лип. 19:27
Прийом пропозицій7 лип. 19:27 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 083 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-000728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ НА ЗАКУПІВЛЮ АВТОБУСІВ МІСЬКИХ (18 одиниць)
Оголошено24 черв. 09:15
Прийом пропозицій24 черв. 09:15 – 6 лип. 00:01Очікувана вартість633 520 111,44 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-000558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ НА ЗАКУПІВЛЮ АВТОБУСІВ МІСЬКИХ (2 одиниці)
Оголошено24 черв. 09:04
Прийом пропозицій24 черв. 09:04 – 6 лип. 00:01Очікувана вартість70 123 783,83 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-008485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ НА ЗАКУПІВЛЮ АВТОБУСІВ МІСЬКИХ (18 одиниць)
Оголошено11 черв. 14:28
Прийом пропозицій11 черв. 14:28 – 19 черв. 00:01Очікувана вартість633 520 111,44 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-013523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ НА ЗАКУПІВЛЮ АВТОБУСІВ МІСЬКИХ (2 одиниці)
Оголошено10 черв. 17:45
Прийом пропозицій10 черв. 17:45 – 18 черв. 00:01Очікувана вартість70 123 783,83 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-004685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги фінансового лізингу на закупівлю Автогрейдера LONKING CDM 7180 або еквівалент
Очікувана вартість6 182 620,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-000222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL MOVANO 2,2
Оголошено2 черв. 08:41
Прийом пропозицій2 черв. 08:41 – 11 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 780 565,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-004868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями66110000-4-Банківські послуги (ДК 021:2015:66114000-2-Послуги з фінансового лізингу (послуги з придбання автомобіля у фінансовий лізинг строком на 3 роки))
Оголошено28 трав. 11:54
Прийом пропозицій28 трав. 11:54 – 5 черв. 11:07Очікувана вартість4 555 050,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-013667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБанківські послуги. Послуги у сфері фінансового лізингу на закупівлю автомобіля Renault Duster
Ім'я:Бондар Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671912286 ЄДРПОУ:43688959Оголошено26 трав. 16:51
Прийом пропозицій26 трав. 16:51 – 3 черв. 08:00Очікувана вартість1 170 000,00 грн
з ПДВСкасована