Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66110000-4»
-
ID: UA-2026-09-03-011897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя
Оголошено3 вер. 15:55
Прийом пропозицій3 вер. 15:55 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-007305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з фінансового лізингу на закупівлю бетономіксеру
Оголошено1 вер. 14:52
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Оголошено31 серп. 18:31
Прийом пропозицій31 серп. 18:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Оголошено31 серп. 15:15
Прийом пропозицій31 серп. 15:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 125 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 7 г. 7 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-006768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса
Оголошено31 серп. 14:29
Прийом пропозицій31 серп. 14:29 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 125 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 7 г. 7 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-005116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 66110000-4 «Банківські послуги» («Послуги у сфері фінансового лізингу на закупівлю обладнання»)
Оголошено31 серп. 13:17
Прийом пропозицій31 серп. 13:17 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO Edition L2 Diesel 1.5 100 k.c. MКПП-6
Оголошено31 серп. 10:08
Прийом пропозицій31 серп. 10:08 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового лізингу на закупівлю автомобіля OPEL COMBO CARGO (VU) L2 1.5BHDI 100 MT6
Оголошено31 серп. 09:53
Прийом пропозицій31 серп. 09:53 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-002619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями66110000-4 Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу)
Ім'я:Глоба Юлія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380992016245 Факс:+380661915127ЄДРПОУ:40210835Оголошено27 серп. 11:22
Прийом пропозицій27 серп. 11:22 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги еквайрингу та користування мобільним POS-терміналом
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Очікувана вартість2 491 751,89 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання індивідуального сейфу у тимчасове користування для зберігання документів та цінностей (КрСП)
Очікувана вартість8 030,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанківські послуги
Очікувана вартість1 542,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги розрахункового обслуговування за сервісом "Платіжні термінали"
Ім'я:Прохоренко Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380667048869 ЄДРПОУ:41074681Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги розрахунково-касового обслуговування рахунку з використанням корпоративної картки
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги банку (комісія)
Очікувана вартість5,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері фінансового лізингу на закупівлю екскаватора-навантажувача
Очікувана вартість5 109 970,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 66110000-4 Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу)
Оголошено25 серп. 14:05
Прийом пропозицій25 серп. 14:05 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 751 462,93 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-006036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанківські послуги
Очікувана вартість245,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового лізингу на придбання спецтехніки екскаватора навантажувача HYUNDAI H940S з додатковим обладнанням або «еквівалент»
Оголошено21 серп. 18:08
Прийом пропозицій21 серп. 18:08 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість5 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась