Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «66000000-0»

  • ID: UA-2026-09-01-005628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

    Ім'я:
    Куций Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 0382720646 ЄДРПОУ:
    43997560
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:43

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:43 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 350,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38

    Ім'я:
    Вечерук Ірина Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0442816907 ЄДРПОУ:
    24507442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:15

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:15 – 18 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 19 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

    Ім'я:
    Віктор Скубак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972290501 ЄДРПОУ:
    34755741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:03

    Прийом пропозицій
    7 вер. 09:00 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    256 305,78 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 19 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-003274-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)

    Ім'я:
    Євген РУСОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674835163 ЄДРПОУ:
    43331273
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:36

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:36 – 17 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    6 708,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 18 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-002688-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Страхові послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, послуги з страхування службових автомобілів (КАСКО)

    Ім'я:
    Вікторія Петрова
    E-mail: [email protected] Телефон: +30675205692, +30522331561 ЄДРПОУ:
    40109000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:12

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:12 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    745 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги

    Ім'я:
    Дмитренко Станіслав Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502276487 ЄДРПОУ:
    38652962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:10

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:10 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 041,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі страхування

    Ім'я:
    Оксана Островська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507680483 ЄДРПОУ:
    42631262
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:09

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:09 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    248 746,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса

    Ім'я:
    Тетяна Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380774110511 ЄДРПОУ:
    42515118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:31

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:31 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 550 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011912-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із страхування орендованого нерухомого майна за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8

    Ім'я:
    Ліпінський Богдан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957095194 Веб сайт:
    https://esbu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44168316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:45

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:45 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    21 201,74 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011899-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (ДК 021:2015:66510000-8 Страхові послуги)

    Ім'я:
    Михайло Дроздов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444041052 ЄДРПОУ:
    07686319
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:44 – 8 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    45 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 21 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    страхування наземних транспортних засобів (КАСКО)

    Ім'я:
    Гарбуз Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973692463 ЄДРПОУ:
    35698433
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:44 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 880,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010671-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Страхування транспортних засобів

    Ім'я:
    Разсуковський Костянтин Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960442270 ЄДРПОУ:
    25575730
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:39

    Прийом пропозицій
    4 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    120 783,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    168. Банківські послуги з купівлі безготівкової іноземної валюти на валютному ринку України та безготівкового розрахункового обслуговування з переказу іноземної валюти

    Ім'я:
    Геннадій ЛЕВАДНИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442567057 Веб сайт:
    http://www.kmu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00019442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:51

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:51 – 12 вер. 15:08
    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 1 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі страхування життя

    Ім'я:
    Лунгу Тетяна Георгіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380484043308 ЄДРПОУ:
    38728465
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:35 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    59 504,98 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 4 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008133-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза

    Ім'я:
    Тетяна Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380774110511 ЄДРПОУ:
    42515118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:15 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 125 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007999-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги страхування фінансових ризиків за діючими договорами охорони (код ДК 021:2015 – 66510000-8 «Страхові послуги», уточнений код ДК 021:2015 – 66515410-0 «Послуги зі страхування від фінансових збитків»)

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:11

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:11 – 8 вер. 00:05
    Очікувана вартість

    635 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г. 5 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006768-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з фінансового лізингу на закупівлю пасажирського автобуса

    Ім'я:
    Тетяна Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380774110511 ЄДРПОУ:
    42515118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:29

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:29 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 125 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 – 66110000-4 «Банківські послуги» («Послуги у сфері фінансового лізингу на закупівлю обладнання»)

    Ім'я:
    Дмитро Шинкаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663042620 ЄДРПОУ:
    41536514
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:17

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:17 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    66 666 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код за ДК 021:2015 – 66510000-8 Страхові послуги (страхування життя, здоров’я, працездатності водіїв, машиністів та чергових з реєстрації пасажирів – контролерів автомобільного та міського електричного транспорту від нещасних випадків)

    Ім'я:
    Симоненко Олеся Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500100515 ЄДРПОУ:
    03328379
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:03 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    98 933,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 10 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004256-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

    Ім'я:
    Горячка Ігор Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445277797 ЄДРПОУ:
    14321618
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:24

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:24 – 8 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    129 206,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 23 г.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro