Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «65400000-7»

  • ID: UA-2026-08-19-011039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спільне використання технологічних мереж основного споживача

    Ім'я:
    Віталій Соколік
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512342008 Веб сайт:
    https://www.mnau.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    00497213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-004667-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    65410000-0 Експлуатація енергетичних станцій (Аутсорсинг газового господарства та теплогенеруючих (енергетичних) станцій УДЦР)

    Ім'я:
    Василь Березовський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444228039 Веб сайт:
    http://www.ucrf.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01181765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 11:57

    Прийом пропозицій
    14 серп. 11:57 – 22 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    4 045 833,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-004128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги централізованого технічного обслуговуння (ЦТО) Дизель генераторних установок (ДГУ) марки AKSA та додаткових до них пристроїв за адресою , м.Львів,вул.Дністерська,27 та м. Львів,вул.Лисенка,31

    Ім'я:
    Олег Ліпінський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967323529 ЄДРПОУ:
    01996728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    85 620,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-008476-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 65410000-0 "Експлуатація енергетичних станцій"

    Ім'я:
    Ілона Вільхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
    03351823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-007171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    65410000-0 - Експлуатація енергетичних станцій/ Підрядні роботи по технічному обслуговуванню дизельних генераторів моделей: HIMOINSA HSY40 40 кВА (інфекційне відділення) – 1 шт., Wiba 100 кВА (поліклінічне відділення) -1 шт.,DALGAKIRAN DJ 87BD (Головний корпус) - 1 шт., PRAMAL 90 кВА (бак. … лабораторія) - 1шт.

    Ім'я:
    Юхно Віта Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380524232328 Факс:
    +380524232328
    ЄДРПОУ:
    01995255
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 13:56

    Прийом пропозицій
    26 черв. 13:56 – 7 лип. 13:58
    Очікувана вартість

    242 858,33 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-10-001139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Утримання та обслуговування електромереж, а також забезпечення технічних можливостей передачі електричної енергії необхідного обсягу та рівня потужності (Код ДК 021:2015 65410000-0 – Експлуатація енергетичних станцій).

    Ім'я:
    Лелека Леонід
    E-mail: [email protected] Телефон: +0512374169 Веб сайт:
    http://osvita.mkrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02145010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-03-010532-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тимчасове користування спеціалізоване електричне обладнання (генератор) в рамках проведення культурно-мистецьких заходів: Зимова школа НСТД України, Весняна школа НСТД України, Школа театральної критики, Фестиваль сучасної драми, Всеукраїнський студентський театральний фестиваль "Дебют", … Всеукраїнський конкурс молодих акторів ім. Івана Франка, Лабораторія "Слово і танець", Літня школа НСТДУ

    Ім'я:
    Владислав Кулініченко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977417546 ЄДРПОУ:
    00021019
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-03-003992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    відшкодування вартості електроенергії

    Ім'я:
    Семчук Юрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984217983 Веб сайт:
    http://cnpv.lutsk.ua/
    ЄДРПОУ:
    41307301
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 843,55 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-25-002627-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання послуг з оренди дизельного генератора

    Ім'я:
    Олійник Іван Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442985549 ЄДРПОУ:
    40165856
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-23-010332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з розподілу води

    Ім'я:
    Ірина Марусенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663559272 ЄДРПОУ:
    38929001
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    728,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-20-004043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інші джерела постачання та розподілу енергії

    Ім'я:
    Бірюкова Антоніна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457555603 Факс:
    +380457555603
    ЄДРПОУ:
    05277893
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    131 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-18-002285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з оренди генератора дизельного

    Ім'я:
    Чернієнко Галина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512501857 ЄДРПОУ:
    44104027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-12-014101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    відщкодування комунальних послуг

    Ім'я:
    Наташа Брюханова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976673464 ЄДРПОУ:
    05458933
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-12-014034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    відшкодування комунальних послуг

    Ім'я:
    Наташа Брюханова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976673464 ЄДРПОУ:
    05458933
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-12-013718-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    відшкодування комунальних послуг

    Ім'я:
    Наташа Брюханова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976673464 ЄДРПОУ:
    05458933
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    190,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-12-013602-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    відшкодування комунальних послуг

    Ім'я:
    Наташа Брюханова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976673464 ЄДРПОУ:
    05458933
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-014963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інші джерела постачання та розподілу енергії

    Ім'я:
    Бірюкова Антоніна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457555603 Факс:
    +380457555603
    ЄДРПОУ:
    05277893
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-23-007231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відшкодування витрат з вивозу твердих побутових відходів

    Ім'я:
    Ірина Головко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680064958 ЄДРПОУ:
    38330634
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-23-006954-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з планового технічного обслуговування дизельних електростанцій

    Ім'я:
    Мирошниченко Катерина Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380937698163,380444080030 ЄДРПОУ:
    23516367
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-18-004392-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    65410000-0 Експлуатація енергетичних станцій (Послуги оренди дизельного генератора з технічним обслуговуванням)

    Ім'я:
    Булик Альона Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442308831 ЄДРПОУ:
    04013583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лют. 11:41

    Прийом пропозицій
    18 лют. 11:41 – 26 лют. 09:00
    Очікувана вартість

    280 100,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 29 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro