Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «65320000-2»
-
ID: UA-2026-09-04-010288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з нестандартного приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ»
Оголошено4 вер. 15:04
Прийом пропозицій4 вер. 15:04 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-004955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення технічних умов про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу з проєктуванням лінійної частини приєднання замовником
Очікувана вартість53 928,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломбування (розпломбування) вузла обліку або його частини (65320000-2 Експлуатація електричних установок)
Очікувана вартість1 882,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПломбування (розпломбування) вузла обліку або його частини (65320000-2 Експлуатація електричних установок)
Очікувана вартість541,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії (ДК 021:2015 65320000-2 Експлуатація електричних установок)
Очікувана вартість23 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з нестандарнтого приєднання електроустановок Ільницького ЗЗСО І-ІІІ ступеня, , с. Ільниця, вул. Центральна,22 Хустський район, Закарпатська обл.
Очікувана вартість1 396 236,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги влаштування комерційного обліку при стандартному приєднанні для однофазного вузла обліку електричної енергії непобутового споживача в електромережах 0,22 кВ
Очікувана вартість23 654,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаміна трифазного приладу обліку, встановлення трифазного автоматичного вимикача
Ім'я:Ліщенко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:+380472638418Веб сайт: ЄДРПОУ:01035213Очікувана вартість3 157,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з нестандартного приєднання до електричних мереж системи розподілу з проєктуванням лінійної частини приєднання замовником
Очікувана вартість399 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приєднання обʼєкта Замовника
Очікувана вартість11 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідключення електроустановок
Ім'я:Солдатенко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380513432345 ЄДРПОУ:44137309Очікувана вартість535,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідключення електроустановок
Ім'я:Солдатенко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380513432345 ЄДРПОУ:44137309Очікувана вартість187,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідключення електричної електроустановки на приєднання
Очікувана вартість15 126,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приєднання електроустановок
Очікувана вартість5 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна перевірка та пломбування засобів обліку
Очікувана вартість1 226,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установок ( Послуги нестандартного приєднання до електричних мереж системи розподілу "під ключ")
Очікувана вартість284 173,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 65320000-2 Експлуатація електричних установок (послуги з приєднання комплексу будівель Будищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів до електричних мереж системи розподілу)
Очікувана вартість13 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення (заміна) за заявкою замовника засобу обліку на електроустановках, де виконавець є стороною відповідальною за точку комерційного обліку за адресою: с. Гайворон, вул. Єршова, буд. 4 (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установок)
Очікувана вартість865,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro