Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «65120000-0»

  • ID: UA-2026-08-31-011676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій (Послуги з технічного, сервісного обслуговування фільтруючих сис-тем доочистки питної води на харчоблоках в закладах освіти Печерського району м. Києва)

    Ім'я:
    ФіліцМатяш Людмила Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442530086 ЄДРПОУ:
    39833860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:33

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:33 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    1 902 825,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 15 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 – 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій (Сервісне обслуговування установок видачі питної води «УВПВ», фільтрувальних систем «ВКМ-500У» доочищення і знезараження питної води в харчоблоках закладів освіти Оболонського району міста Києва)

    Ім'я:
    Бугай Дмитро Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444199838 ЄДРПОУ:
    37445442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:34

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:34 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 219 138,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 6 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатація водоочищувальних станцій

    Ім'я:
    Ганна Кривобок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977194111 ЄДРПОУ:
    25668443
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 240,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сервісне обслуговування фільтрувальної системи, доочищення і знезараження води в харчоблоці

    Ім'я:
    Козак Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507710671 ЄДРПОУ:
    01487866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 369,48 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сервісне обслуговування питних фонтанчиків з фільтром очистки та знезараження питної води

    Ім'я:
    Козак Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507710671 ЄДРПОУ:
    01487866
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 201,93 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 65120000-0 — Експлуатація водоочищувальних станцій

    Ім'я:
    Симоненко Євгенія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445134009 Факс:
    +380445134009
    ЄДРПОУ:
    03598736
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 952,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007870-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту водопідготовчого обладнання; 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Інна Мовчан
    E-mail: [email protected] Телефон: +38951330153 Веб сайт:
    https://yurivska.otg.dp.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    39708345
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування установки знезалізнення НПВ типу WTE-FE-250

    Ім'я:
    Шимко Алла Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 545,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги по технічному обслуговуванню установок доочистки води в закладах освіти

    Ім'я:
    Марія Заведенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973972850 ЄДРПОУ:
    44045496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 690,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002750-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатація водоочищувальних станцій (Сервісне обслуговання системи водо очистки код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Прочистка, перевірка та налаштування електронних керуючих клапанів код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Перевірка тиску повітря … (підкачування) в гідроакумуляторі код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Промивка та дезінфекція накопичувального гідроакумулятору запасу очищеної води код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Заміна мембрани зворотнього осмосу, налаштування системи (включно з мембранним елементом Hydranautics ESPA4-LD-4040) код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Заміна активованого вугілля в системі сорбційної фільтрація (вугілля активоване 20 кг включено) код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Заміна іонообмінної смоли системи пом’якшення води (смола іонообмінна 12,5 л включено) код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Заміна картриджу ППр 2,5х10, 5 мкм код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій; Заміна картриджу з поліпропіленової нитки ВВ20, 20 мкм код ДК 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій)

    Ім'я:
    Лілія Поваляєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412416727 ЄДРПОУ:
    26479164
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 037,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-012023-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування обладнання очистки води (Код ДК 021:2015 65120000-0: Експлуатація водоочищувальних станцій)

    Ім'я:
    Антосієв Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969128911 ЄДРПОУ:
    01994155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з сервісного обслуговування системи фільтрації питної води та сервісне обслуговування систем фільтрації води (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій)

    Ім'я:
    Альона Гончарук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971727370 ЄДРПОУ:
    04412395
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 960,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-014087-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатація водоочищувальних станцій

    Ім'я:
    Шикова Вікторія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 Веб сайт:
    https://cpmsd7.lic.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    38458175
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 104,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-005797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування установок з доочистки води (сервісне обслуговування фільтрувальної системи доочищення і знезараження води в харчоблоці КОЦСПРД "Переяслав")

    Ім'я:
    Оксана Бездольна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675041057 ЄДРПОУ:
    39576029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 866,94 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-000971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з технічного обслуговування з доочистки води (поточне обслуговування водопідготовчого обладнання)

    Ім'я:
    Клавдія Василівна Монах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт:
    https://mezhyrich.otg.dp.gov.ua/ua
    ЄДРПОУ:
    41800745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 648,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-013690-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатація водоочищувальних станцій

    Ім'я:
    Шкурай Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445152450 Факс:
    +380445152450
    ЄДРПОУ:
    03872551
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 019,85 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-18-008138-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування питних фонтанчиків та фільтрувальної системи на харчоблоці з подальшим забором зразків питної води для здійснення лабораторних досліджень

    Ім'я:
    Болбот Ганна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501579707 ЄДРПОУ:
    40011636
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 14:36

    Прийом пропозицій
    18 серп. 14:36 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    206 252,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-004013-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015: 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій (Послуги з технічного обслуговування установок з доочистки води (сервісне обслуговування фільтрувальної системи «ВКМ-500У» доочищення і знезараження води в харчоблоці)

    Ім'я:
    Бондар Станіслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982220305 ЄДРПОУ:
    01487814
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 634,78 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003776-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обслуговування водопідготовчого обладнання в закладах освіти Богданівської ОТГ

    Ім'я:
    Лариса Редька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508143843 Веб сайт:
    https://bogdanivska.otg.dp.gov.ua/ua
    ЄДРПОУ:
    40210421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-003573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування установок з доочистки води в КЗДО Барвінок

    Ім'я:
    Лариса Редька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508143843 Веб сайт:
    https://bogdanivska.otg.dp.gov.ua/ua
    ЄДРПОУ:
    40210421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 133 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro