Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «65100000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-009778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 65110000-7 - Розподіл води (послуги водопостачання)
Оголошено2 вер. 15:36
Прийом пропозицій2 вер. 15:36 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій (Послуги з технічного, сервісного обслуговування фільтруючих сис-тем доочистки питної води на харчоблоках в закладах освіти Печерського району м. Києва)
Оголошено31 серп. 17:33
Прийом пропозицій31 серп. 17:33 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-013916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиводопостачання (код 65110000-7)
Очікувана вартість421,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водопостачання
Ім'я:Гриценко Вікторія ЄвгенівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355232485 Факс:+380355232485ЄДРПОУ:24618963Очікувана вартість29 605,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-012295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозподіл води
Ім'я:Марина КолесніченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380672382073 Веб сайт: ЄДРПОУ:38145652Очікувана вартість38 887,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомунальні послуги з водопостачання від артезіанської свердловини для Низівського ЗДО (ясла-садок) “Журавонька” та Низівського ліцею
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування за використання вдодопостачання
Очікувана вартість107,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відключенню/включенню водопровідної мережі за адресою: вул. Саксаганського 75
Очікувана вартість4 869,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підвозу технічної води на кладовища
Ім'я:Федоров Андрій ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:+380660444993ЄДРПОУ:33796174Очікувана вартість1 753,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомунальні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в закладах освіти та інших установах управління освіти, культури, молоді та спорту Садівської сільської ради Сумського району Сумської області
Очікувана вартість64 898,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підвозу технічної води на кладовища
Ім'я:Федоров Андрій ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:+380660444993ЄДРПОУ:33796174Очікувана вартість6 815,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодопостачання
Очікувана вартість972,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
Очікувана вартість2 311,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодопостачання в Сонячненському ліцеї Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області
Очікувана вартість12 793,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водопостачання модульного містечка Новоселівка 3
Очікувана вартість20 435,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентралізоване водопостачання
Очікувана вартість2 608,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентралізоване водопостачання
Очікувана вартість1 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водопостачання
Очікувана вартість7 059,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодопостачання та водовідведення
Ім'я:Світлана НебельськаE-mail: [email protected] Телефон: +380660428564 Веб сайт: ЄДРПОУ:34387383Очікувана вартість90 260,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивідшкодування витрат за водопостачання та водовідведення
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro