Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «65000000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-009778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 65110000-7 - Розподіл води (послуги водопостачання)
Оголошено2 вер. 15:36
Прийом пропозицій2 вер. 15:36 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій (Послуги з технічного, сервісного обслуговування фільтруючих сис-тем доочистки питної води на харчоблоках в закладах освіти Печерського району м. Києва)
Оголошено31 серп. 17:33
Прийом пропозицій31 серп. 17:33 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-006182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станцій (Сервісне обслуговування установок видачі питної води «УВПВ», фільтрувальних систем «ВКМ-500У» доочищення і знезараження питної води в харчоблоках закладів освіти Оболонського району міста Києва)
Оголошено28 серп. 13:34
Прийом пропозицій28 серп. 13:34 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приєднання електроустановок
Очікувана вартість5 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги постачання холодноi води
Ім'я:Буць Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463921804 Факс:+380463921966ЄДРПОУ:37331218Очікувана вартість985,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водопостачання (Розподіл води)
Очікувана вартість37 382,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Послуги з централізованого водопостачання для закладів культури Подільського району 65110000-7 Розподіл води за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника»
Очікувана вартість8 043,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи65110000-7 – Розподіл води (Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для закладів освіти Чортківської міської ради)
Очікувана вартість168 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна перевірка та пломбування засобів обліку
Очікувана вартість1 226,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розподілу електричної енергії
Ім'я:Ліля БілоусE-mail: [email protected] Телефон: +380566741061, +380963690752 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052212Очікувана вартість131 314,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водопостачання
Очікувана вартість9 370,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозподіл електричної енергії (Послуги з розподілу електричної енергії)
Очікувана вартість34 871,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
Очікувана вартість4 534,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозподіл електричної енергії
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установок ( Послуги нестандартного приєднання до електричних мереж системи розподілу "під ключ")
Очікувана вартість284 173,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодопостачання та водовідведення
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 65320000-2 Експлуатація електричних установок (послуги з приєднання комплексу будівель Будищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів до електричних мереж системи розподілу)
Очікувана вартість13 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення (заміна) за заявкою замовника засобу обліку на електроустановках, де виконавець є стороною відповідальною за точку комерційного обліку за адресою: с. Гайворон, вул. Єршова, буд. 4 (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установок)
Очікувана вартість865,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиводопостачання, водовідведення
Ім'я:Великоборець Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380668655014 ЄДРПОУ:24625621Очікувана вартість34 975,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з централізованого водопостачання
Очікувана вартість27 996,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro