Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64216200-5»
-
ID: UA-2026-09-02-002013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:64216210-8 Додаткові інформаційні послуги (монтаж і трансляція при реалізації проєкту)
Ім'я:Мирослава ПанасюкE-mail: [email protected] Телефон: +38097158447, +380991434728 ЄДРПОУ:40236209Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні інформаційні послуги
Ім'я:Священко Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431759 Факс:+380484431759ЄДРПОУ:20949806Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедур відкритих торгів
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги (ДК 021:2015, код 64210000-1 Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (код 64216210-2 додаткові інформаційні послуги)
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУчасть у відкритому чемпіонаті Києва KYIV BEAUTY CUB 2026. Online формат, надати консультацію щодо участі, провести реєстрацію, провести прийом та належне оцінювання готових робіт учасників у вказані на офіційному сайті терміни.
Очікувана вартість5 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедур відкритих торгів та запит пропозиціій постачальників за наявності правових підстав з використанням електронної системи закупівель "Prozorro"
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові інформаційні послуги
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 64216210-8 - Додаткові інформаційні послуги (інформаційні послуги)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Кадри" за рівнем Експертус Кадри PRO
Очікувана вартість37 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 64216200-5 - Електронні інформаційні послуги
Ім'я:Шатонська Мар'яна Мар'янівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324751581 Факс:+380324751581ЄДРПОУ:33086713Очікувана вартість3 372,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів з використанням електронної системи закупівель «Prozorro» код ДК 021:2015 -64210000-1 (64216210-8 – додаткові інформаційні послуги)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-доввідкові послуги
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги (код ДК 021:2015-64210000-1(64216210-8 додаткові інформаційні послуги))щодо організації та проведення процедури запиту ціни пропозицій згідно положень Закону України "Про публічні закупівлі" №922-VІІІ від 25.12.2015 р. із змінами з урахуванням Особливостей та Постанови КМУ від
14.09.2020 №822 за предметом закупівлі: Електрична енергія,код ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія) Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання інформаційнтх послуг
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні інформаційні послуги
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні інформаційні послуги
Очікувана вартість1 128,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro