Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64216000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-013821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Запорізький регіон)
Ім'я:Підопригора Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979087470 ЄДРПОУ:21560045Оголошено2 вер. 19:07
Прийом пропозицій2 вер. 19:07 – 18 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-24-010434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Донецький регіон)
Оголошено24 серп. 20:36
Прийом пропозицій24 серп. 20:36 – 6 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-03-002292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів
Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:64216210-8 Додаткові інформаційні послуги (монтаж і трансляція при реалізації проєкту)
Ім'я:Мирослава ПанасюкE-mail: [email protected] Телефон: +38097158447, +380991434728 ЄДРПОУ:40236209Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні інформаційні послуги
Ім'я:Священко Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431759 Факс:+380484431759ЄДРПОУ:20949806Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедур відкритих торгів
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги (ДК 021:2015, код 64210000-1 Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (код 64216210-2 додаткові інформаційні послуги)
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Чернівецький регіон)
Оголошено24 серп. 11:16
Прийом пропозицій24 серп. 11:16 – 1 вер. 23:00Очікувана вартість1 749 600,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ в режимі он-лайн до електронних баз інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»
Очікувана вартість26 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУчасть у відкритому чемпіонаті Києва KYIV BEAUTY CUB 2026. Online формат, надати консультацію щодо участі, провести реєстрацію, провести прийом та належне оцінювання готових робіт учасників у вказані на офіційному сайті терміни.
Очікувана вартість5 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з передачі повідомлень через міжнародні канали зв'язку
Оголошено14 серп. 15:19
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість1 320 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-001942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги щодо організації та проведення процедур відкритих торгів та запит пропозиціій постачальників за наявності правових підстав з використанням електронної системи закупівель "Prozorro"
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові інформаційні послуги
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 64216210-8 - Додаткові інформаційні послуги (інформаційні послуги)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Кадри" за рівнем Експертус Кадри PRO
Очікувана вартість37 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 64216200-5 - Електронні інформаційні послуги
Ім'я:Шатонська Мар'яна Мар'янівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324751581 Факс:+380324751581ЄДРПОУ:33086713Очікувана вартість3 372,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro