Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64212100-6»
-
ID: UA-2026-08-19-002948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відправки SMS повідомлень, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Оголошено19 серп. 10:53
Прийом пропозицій19 серп. 10:53 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 125,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-16-005300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання повідомлень
Очікувана вартість5 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних - за кодом ДК 021:2015 – 64210000-1 (Послуги з розсилки повідомлень)
Оголошено24 черв. 11:37
Прийом пропозицій24 черв. 11:37 – 3 лип. 12:00Очікувана вартість363 990,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-012986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з передавання повідомлень
Оголошено22 черв. 17:36
Прийом пропозицій22 черв. 17:36 – 30 черв. 19:00Очікувана вартість5 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-012262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга передачі повідомлень SMS та Viber Код ДК 021:2015: 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (відповідний код 64212100-6)
Оголошено10 черв. 16:26
Прийом пропозицій10 черв. 16:26 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість920 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-010017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з передачі SMS-повідомлень
Оголошено9 черв. 15:23
Прийом пропозицій9 черв. 15:23 – 17 черв. 09:00Очікувана вартість25 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-012289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги сервісу для sms -розсилок
Оголошено1 черв. 18:01
Прийом пропозицій1 черв. 18:01 – 9 черв. 10:00Очікувана вартість51 870,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-003729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних код за ДК 021:2015 – 64210000-1 (послуги з відправлення судових повісток за допомогою електронних повідомлень)
Оголошено16 бер. 11:35
Прийом пропозицій16 бер. 11:35 – 24 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 501 733,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-012885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення через телекомунікаційні мережі загального користування доступу до Системи та можливість передачі сформованих Замовником Повідомлень до центрів мобільних Операторів (тобто, інтернет-послуги (розсилка повідомлень))
Очікувана вартість77 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-000994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення через телекомунікаційні мережі загального користування доступу до Системи та можливість передачі сформованих Замовником Повідомлень до центрів мобільних Операторів
Ім'я:ГАРЬКАВА ЮліяE-mail: [email protected] Телефон: +380534861688 Факс:+380675763903Веб сайт: ЄДРПОУ:04057646Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-007378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) - 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних ( Послуги служби коротких повідомлень ( sms) послуги із забезпечення через телекомунікаційні мережі загального користування до системи та можливість передачі сформованих замовником повідомлень до центрів мобільних
операторів) Ім'я:Дацко Соломія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325242002 Факс:+380325243505Веб сайт: ЄДРПОУ:04056256Очікувана вартість11 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-002461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги телефонного зв'язку та передачі даних (послуга служби коротких повідомлень (SMS))
Оголошено28 січ. 10:16
Прийом пропозицій28 січ. 10:16 – 5 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-27-016050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги мобільного зв’язку та доставки SMS повідомлень, код ДК 021:2015-64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382764502 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Оголошено27 січ. 16:25
Прийом пропозицій27 січ. 16:25 – 4 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-27-014621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга служби коротких повідомлень
Очікувана вартість20 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-16-011775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) - 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних ( Послуги служби коротких повідомлень ( sms) послуги із забезпечення через телекомунікаційні мережі загального користування до системи та можливість передачі сформованих замовником повідомлень до центрів мобільних
операторів) Ім'я:Дацко Соломія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325242002 Факс:+380325243505Веб сайт: ЄДРПОУ:04056256Оголошено16 січ. 15:20
Прийом пропозицій16 січ. 15:20 – 26 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 340,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-15-005132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних - за кодом ДК 021:2015 – 64210000-1 (Послуги з розсилки повідомлень)
Оголошено15 січ. 11:51
Прийом пропозицій15 січ. 11:51 – 26 січ. 12:00Очікувана вартість610 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-13-001198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги (мобільний зв'язок та мобільний інтернет) код ДК 021:2015 – 64210000-1 (Послуги телефонного зв’язку та передачі даних).
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-08-002658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зв’язку (мобільний зв'язок та мобільний інтернет) за кодом ДК 021:2015: 64210000-1 « Послуги телефонного зв’язку та передачі даних»
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-05-003410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГА СЛУЖБИ КОРОТКИХ ПОВІДОМЛЕНЬ, згідно коду : 64210000-1 – (послуги телефонного зв’язку та передачі даних), та уточненого коду – 64212100-6 (послуги служби коротких повідомлень (SMS)) за національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено5 січ. 13:06
Прийом пропозицій5 січ. 13:06 – 13 січ. 13:00Очікувана вартість174 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-26-014040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги служби коротких повідомлень (СМС) через телекомунікаційні мережі
Оголошено26 груд. 2025 17:11
Прийом пропозицій26 груд. 2025 17:11 – 3 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 750,00 грн
з ПДВЗавершена