Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64211100-9»
-
ID: UA-2026-09-01-009048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку на умовах продукту «Альтернативна телефонія» згідно коду ДК 021:2015: 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (64211100-9 - Послуги міського телефонного зв’язку)
Ім'я:Алла Пантеліївна МєнасріяE-mail: [email protected] Телефон: +380675803840 Веб сайт: ЄДРПОУ:02008342Очікувана вартість25 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентна плата за телефон
Очікувана вартість640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційно-телекомунікаційні послуги, а саме фіксований місцевий телефонний зв’язок
Ім'я:Лариса СокольськаE-mail: [email protected] Телефон: 380577255604 Факс:+38 (057) 725-5600Веб сайт: ЄДРПОУ:22658190Очікувана вартість10 388,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 106,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-12-000221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентна плата за телефон
Очікувана вартість640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 106,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи64211000-9 Послуги міського телефонного звязку
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентна плата за телефон
Очікувана вартість640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи64211000-9 Послуги міського телефонного звязку
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-012574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 64210000-1: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Електронні комунікаційні послуги) для закладів дошкільної освіти Шевченківського та Залізничного районів м. Львова, та відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів УОІ ДОК ЛМР
Очікувана вартість97 221,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-004454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Очікувана вартість42 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-003251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 106,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-002753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги), а також послуги, пов'язані технологічно з телекомунікаційними послугами
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:39604270Очікувана вартість129 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-007891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)
Очікувана вартість235 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-011268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги), а також послуги, пов'язані технологічно з телекомунікаційними послугами
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:39604270Оголошено16 бер. 15:52
Прийом пропозицій16 бер. 15:52 – 24 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість129 720,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-12-006853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги. (ДК 021:2015 код 64210000-1 «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних»).
Очікувана вартість423 645,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-007439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги) згідно коду ДК 021:2015: 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (64211100-9 - Послуги міського телефонного зв’язку)
Ім'я:Алла Пантеліївна МєнасріяE-mail: [email protected] Телефон: +380675803840 Веб сайт: ЄДРПОУ:02008342Очікувана вартість60 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-003805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість13 313,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-006095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги телефонного зв’язку код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Ім'я:Гергель Вікторія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459748505 Веб сайт: ЄДРПОУ:04360586Оголошено5 бер. 12:07
Прийом пропозицій5 бер. 12:07 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість167 197,68 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-05-002897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги міського та міжміського телефонного зв’язку)
Очікувана вартість123 046,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro