Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64211000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-009048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку на умовах продукту «Альтернативна телефонія» згідно коду ДК 021:2015: 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (64211100-9 - Послуги міського телефонного зв’язку)
Ім'я:Алла Пантеліївна МєнасріяE-mail: [email protected] Телефон: +380675803840 Веб сайт: ЄДРПОУ:02008342Очікувана вартість25 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентна плата за телефон
Очікувана вартість640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційно-телекомунікаційні послуги, а саме фіксований місцевий телефонний зв’язок
Ім'я:Лариса СокольськаE-mail: [email protected] Телефон: 380577255604 Факс:+38 (057) 725-5600Веб сайт: ЄДРПОУ:22658190Очікувана вартість10 388,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних УКРТЕЛЕКОМ
Очікувана вартість2 006,21 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 106,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-12-000221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентна плата за телефон
Очікувана вартість640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 106,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги телефонного зв'язку за адресами: вул. Ужгородська, 1 м. Львів, вул. Лемківська, 28 м. Львів)
Оголошено3 лип. 16:20
Прийом пропозицій3 лип. 16:20 – 11 лип. 01:00Очікувана вартість41 160,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-011934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних, код ДК 021:2015 – 64210000-1 (Голосові контент-послуги для виділення і підтримки короткого номеру «невідкладна допомога Інститут серця МОЗ України 7703» абонентам мобільного оператору зв’язку «Київстар, VODAFONE, lifecell»)
Очікувана вартість100 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи64211000-9 Послуги міського телефонного звязку
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги телефонного зв'язку за адресами: вул. Ужгородська, 1 м. Львів, вул. Лемківська, 28 м. Львів)
Оголошено19 черв. 16:22
Прийом пропозицій19 черв. 16:22 – 27 черв. 01:00Очікувана вартість49 392,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-18-003108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбонентна плата за телефон
Очікувана вартість640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелекомунікаційні послуги, код ДК 021:2015-64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382764502 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Оголошено17 черв. 17:18
Прийом пропозицій17 черв. 17:18 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість320 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-012273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги), а також послуги, пов’язані технологічно з електронними комунікаційними послугами (код ДК 021:2015: 64211000-8 - Послуги громадського телефонного
зв’язку)) Очікувана вартість99 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних УКРТЕЛЕКОМ
Очікувана вартість2 010,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість1 107,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-011326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних (64211000-8 - Послуги громадського телефонного зв’язку)
Ім'я:Коваленкова Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-010900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги телефонного зв’язку та передачі даних (64211000-8 - Послуги громадського телефонного зв’язку)
Ім'я:Коваленкова Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість92 452,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-004776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги), а також послуги, пов'язані технологічно з електронними комунікаційними послугами
Очікувана вартість48 041,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи64211000-9 Послуги міського телефонного звязку
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro