Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64120000-3»
-
ID: UA-2026-09-04-007822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКур’єрські послуги
Оголошено4 вер. 13:43
Прийом пропозицій4 вер. 13:43 – 20 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-04-010296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поштового зв’язку спеціального призначення
Очікувана вартість10 329,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослугу поштового зв’язку спеціального призначення
Ім'я:Савка Віталій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380372544858 Факс:+380372555063ЄДРПОУ:25575279Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоставка 1,5т до 5км, 64120000-3 Кур’єрські послуги за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур’єрські послуги (доставка по Україні): вантажі від 0.5 кг (резервний постачальник) (ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-04-30-3069260) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість440 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи64120000-3 - Кур’єрські послуги (послуги поштового зв’язку спеціального призначення)
Ім'я:ТКАЧУК Любов ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384272883 Факс:+380384272883ЄДРПОУ:14373331Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоставка 1,5т до 5км, 64120000-3 Кур’єрські послуги за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по доставці підручників.
Очікувана вартість12 843,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур’єрські послуги
Ім'я:Остріцов Вячеслав ВалентиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380671300190 ЄДРПОУ:33648312Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення вантажу
Очікувана вартість5 830,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоставка товару
Очікувана вартість919,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоставка товару
Очікувана вартість780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур’єрські послуги
Ім'я:Наконечний Олексій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380473632023 Факс:+380473633030ЄДРПОУ:30598710Очікувана вартість13 195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поштового зв'язку спеціального призначення - пересилання спеціальних відправлень.
Очікувана вартість16 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПересилання спеціальних відправлень. Кур'єрські послуги.
Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
Ім'я:Костянтин ЧернилевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380382617335 Веб сайт: ЄДРПОУ:42035266Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
Ім'я:Костянтин ЧернилевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380382617335 Веб сайт: ЄДРПОУ:42035266Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
Ім'я:Костянтин ЧернилевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380382617335 Веб сайт: ЄДРПОУ:42035266Очікувана вартість16 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
Ім'я:Костянтин ЧернилевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380382617335 Веб сайт: ЄДРПОУ:42035266Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
Ім'я:Костянтин ЧернилевськийE-mail: [email protected] Телефон: +380382617335 Веб сайт: ЄДРПОУ:42035266Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro