Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «64000000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-010941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних. Послуги з надання та обслуговування багатоканального номеру 0-800-
Оголошено31 серп. 16:51
Прийом пропозицій31 серп. 16:51 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги підтримки та ведення облікового запису Starlink
Оголошено29 серп. 22:29
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-010188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги телекомунікаційні з надання в користування каналів/ліній зв'язку, волоконних світловодів, користування кабельною каналізацією зв’язку
Оголошено25 серп. 15:32
Прийом пропозицій25 серп. 15:32 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-010434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронні комунікаційні послуги з надання доступу до мережі Інтернет через електронні комунікаційні мережі (Донецький регіон)
Оголошено24 серп. 20:36
Прийом пропозицій24 серп. 20:36 – 6 вер. 23:00 -
ID: UA-2021-02-08-001077-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 021:2015 - 64210000-1 Послуги телефонного зв'язку та передачі даних (телекомунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет)
Ім'я:Ніконова Любов ГеоргіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956227032 Факс:+380554942204Веб сайт: ЄДРПОУ:02146682Оголошено8 лют. 2021 10:32
Прийом пропозицій12 лют. 2021 00:00 – 17 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2021-02-04-004200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Оголошено4 лют. 2021 11:27
Прийом пропозицій10 лют. 2021 12:00 – 17 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2021-02-02-002282-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлятелефонний зв'язок
Оголошено2 лют. 2021 15:12
Прийом пропозицій9 лют. 2021 00:00 – 17 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги мобільного зв’язку (GSM) та доступу до інтернет
Очікувана вартість1 597,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-010410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пересилання внутрішньої письмової кореспонденції
Ім'я:Борсук-Бернадин Галина ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380973324718 ЄДРПОУ:04393462Очікувана вартість80 000,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-010409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги мобільного телефонного зв’язку
Ім'я:Тимошик Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414346204 ЄДРПОУ:08563398Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги по доставці комплекта документів та заявок на Сертифікацію відкритих ключів
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 64210000-1 Послуги телефонного зв'язку та передачі даних
Ім'я:Ніна АлександроваE-mail: [email protected] Телефон: +380958063621, +380502246911, +380669139184 ЄДРПОУ:36725368Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоштові послуги
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість1 430,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Поштові послуги» (код 64110000-0 за ДК 021:2015) (Поштові послуги (послуги з пересилання внутрішніх посилок без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів; з оголошеною цінністю; внутрішньої письмової кореспонденції: простих та рекомендованих поштових карток; простих та реєстрованих листів без
оголошеної цінності (рекомендованих); реєстрованих листів з оголошеною цінністю масою до 2 кілограмів)) Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінформаційні послуги щодо організації та проведення процедури відкритих торгів
Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення вантажу
Очікувана вартість5 830,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних і повідомлень ДК 021-2015 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Очікувана вартість55 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пересилання внутрішніх посилок (без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів; без оголошеної цінності масою понад 10 кілограмів; з оголошеною цінністю); внутрішньої письмової кореспонденції (простих та рекомендованих поштових карток; простих та реєстрованих листів без оголошеної
цінності (рекомендованих) масою до 50 грамів; реєстрованих листів з оголошеною цінністю масою до 2 кг); відправлень «Укрпошта Документи»; послугу «Кур’єрська доставка» Очікувана вартість900 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоставка товару
Очікувана вартість919,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидоставка товару
Очікувана вартість780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro