Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63723000-3»
-
ID: UA-2025-12-19-006282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з відстою порому «Герої Шипки», код ДК 021-2015: 63720000-2 Послуги з обслуговування водних видів транспорту
Ім'я:Томченко Любов ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380634526909 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081373Оголошено19 груд. 2025 11:01
Прийом пропозицій19 груд. 2025 11:01 – 28 груд. 2025 09:00Очікувана вартість4 681 936,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2016-07-25-000163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод ДК 016:2010 - 52.22.1 Послуги, суміжні з водним перевезенням (код ДК 021:2015 – 63723000-3 Послуги з причалювання (послуга: «Паспортизація вантажних причалів, ВП ЗАЕС»))
Оголошено25 лип. 2016 15:46
Прийом пропозицій28 лип. 2016 16:00 – 1 серп. 2016 18:00Очікувана вартість84 672,00 грн
без ПДВЗавершена