Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63712200-5»

  • ID: UA-2026-08-31-005668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка

    Ім'я:
    Юлія Барабоша
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563422757 ЄДРПОУ:
    43909228
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:44

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:44 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 274 382,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 10 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-011483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 63712200-5 «Послуги з експлуатації автомобільних доріг» «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чернівецької області»

    Ім'я:
    Юрій Мосійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372576668 Веб сайт:
    https://bukoda.gov.ua/structure/departament-kapitalnogo-budivnictva-mistobuduvannya-ta-arhitekturi/zakupivli-departament-kapitalnogo-budivnictva
    ЄДРПОУ:
    04014252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:30

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:30 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    773 651 707,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Героїв Майдану с. Спаська, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 983,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009722-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Заставнянська с. Дубове, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 940,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009131-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Ю. Федьковича с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 995,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Панаса Мирного с. Заволока, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 196,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-009074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Українська с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 405,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-008406-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Шевченка Тараса с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    71 525,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-007648-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Буковинська с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 809,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання послуг по влаштуванню горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків в с. Городківка Тульчинського району Вінницької області.ДК 021:2015 - 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг за Єдиним закупівельним словником

    Ім'я:
    Оксана Шумило
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686058295 ЄДРПОУ:
    44131485
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 831,57 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-002243-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Миру с. Старі Бросківці, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 943,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-001632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Незалежності с. Старі Бросківці, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 480,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-001000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. О. Кобилянської с. Заволока, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    71 335,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-007813-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Благовісної с. Кам'яна, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 748,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-002511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі стягнення плати за користування автомобільними дорогами на території морського порту Рені

    Ім'я:
    Арабаджи Віталій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671783024 Веб сайт:
    http://www.portreni.com.ua
    ЄДРПОУ:
    01125809
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    138 168,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-004880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з експлуатаційного утримання доріг комунальної власності Оваднівської ТГ с. Сусваль, вул. Лісова

    Ім'я:
    Тарас Добринський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969419076 ЄДРПОУ:
    04334873
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 815,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-003922-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051429 Новомиколаївка – Адамівка - /М–03/ км 0+000 - км 6+300

    Ім'я:
    Олег Городчиков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958444129 Веб сайт:
    https://rbgp.dn.gov.ua/ua
    ЄДРПОУ:
    38144140
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    838 821,85 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-006680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051418 Майдан - Суханівка км 0+000 - км 29+600

    Ім'я:
    Олег Городчиков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958444129 Веб сайт:
    https://rbgp.dn.gov.ua/ua
    ЄДРПОУ:
    38144140
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 14:02

    Прийом пропозицій
    17 лип. 14:02 – 26 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 527 219,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-15-008146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Назарія Яремчука с. Старі Бросківці, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 006,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-007228-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Другий провулок Шевченка с. Старі Бросківці, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).

    Ім'я:
    Левіцька Оксана Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:
    +380373545243
    ЄДРПОУ:
    04418096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 914,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 54 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro