Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63712000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-005668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка
Оголошено31 серп. 13:44
Прийом пропозицій31 серп. 13:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-011483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 63712200-5 «Послуги з експлуатації автомобільних доріг» «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чернівецької області»
Оголошено19 серп. 16:30
Прийом пропозицій19 серп. 16:30 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Миру с. Кам'яна, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 954,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Миколайчука с. Кам'яна, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 896,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності провулок Годилівський хутір Мальованка, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 554,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Незалежності с. Спаська, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Цецинська с. Спаська, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 926,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Героїв Майдану с. Спаська, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість24 983,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Заставнянська с. Дубове, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Ю. Федьковича с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість24 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Панаса Мирного с. Заволока, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість82 196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з обов’язкового технічного контролю ТЗ за категорію N2- вантажні автомобілі та автомобілі-тягачі з повною масою від 3,5 т до 12 т (ДК 021:2015 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (63712000-3 Послуги з обслуговування автомобільного транспорту))
Очікувана вартість2 583,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування автомобільного транспорту
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість17 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування автомобільного транспорту
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість46 121,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування автомобільного транспорту
Ім'я:Савченко Іван ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380457142004 Факс:+380457142004ЄДРПОУ:08363908Очікувана вартість134 694,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Українська с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість79 405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Шевченка Тараса с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість71 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Буковинська с. Михальча, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 809,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг по влаштуванню горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків в с. Городківка Тульчинського району Вінницької області.ДК 021:2015 - 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг за Єдиним закупівельним словником
Очікувана вартість99 831,57 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування транспортних засобів LOGAN (номер ВМ3613СК та номер ВМ3614СК) (ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)
Очікувана вартість25 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro