Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63700000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-012267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С050116 Софіївка - Новополтавка км 0+000 - км 3+400
Оголошено4 вер. 16:13
Прийом пропозицій4 вер. 16:13 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О0503 Олександрівка - Єлизаветівка - Надія км 5+800- км 24+100
Оголошено4 вер. 16:01
Прийом пропозицій4 вер. 16:01 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051420 Черкаське - Новомиколаївка - Билбасівка км 0+000 - км 22+300
Оголошено4 вер. 13:33
Прийом пропозицій4 вер. 13:33 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-дорожньої мережі Київського району міста Одеса протяжністю 131,048 км (ліквідація вибоїн струменевим методом) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 63710000-9 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту»
Оголошено1 вер. 18:30
Прийом пропозицій1 вер. 18:30 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 – км 5+300, км 11+000 – км 13+400, Херсонська область
Оголошено1 вер. 14:37
Прийом пропозицій1 вер. 14:37 – 17 вер. 14:36 -
ID: UA-2026-08-31-005668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка
Оголошено31 серп. 13:44
Прийом пропозицій31 серп. 13:44 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область
Оголошено28 серп. 15:17
Прийом пропозицій28 серп. 15:17 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-009493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 - км 13+400, Херсонська область
Оголошено26 серп. 15:12
Прийом пропозицій26 серп. 15:12 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-006873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільних доріг комунальної власності Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області (протяжність 39,799 км)
Ім'я:Маркович Богдан ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380975931770 Факс:+380975931770Веб сайт: ЄДРПОУ:04387496Оголошено26 серп. 16:53
Прийом пропозицій26 серп. 16:53 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-007244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатаційного утримування автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них відповідно до Переліку № 103 у Харківській області (ДК 021:2015 - 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)
Оголошено25 серп. 13:47
Прийом пропозицій25 серп. 13:47 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-002148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатаційного утримування автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них відповідно до Переліку № 102 у Харківській області (ДК 021:2015 - 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)
Оголошено25 серп. 10:19
Прийом пропозицій25 серп. 10:19 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-011483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 63712200-5 «Послуги з експлуатації автомобільних доріг» «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чернівецької області»
Оголошено19 серп. 16:30
Прийом пропозицій19 серп. 16:30 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-06-000264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга відповідального зберігання майна, а саме: НДС «Академік Вернадський» (далі – судно) у стані холодного відстою Код за ДК 021-2015: 63720000-2 Послуги з обслуговування водних видів транспорту
Очікувана вартість156 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩоденний контроль технічного стану транспортних засобів з проведенням передрейсових медичних оглядів водіїв
Очікувана вартість9 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання процедури консервування повітряних суден AS350 B3e с/н 8788(63) та ВЗе с/н 8801(64)
Ім'я:Рубаник Олена ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536758237 Факс:+380536631024Веб сайт: ЄДРПОУ:43041752Очікувана вартість98 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобільного транспорту
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт автобуса Богдан. ( код ДК 021:2015:63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту ; ДК 021:2015:63712000-3 Послуги з обслуговування автомобільного транспорту)
Очікувана вартість26 415,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування, ремонту та діагностики автомобілів, чи їх складових частин
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт та технічне обслуговування автотранспортних засобів
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Очікувана вартість3 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro