Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63521000-7»
-
ID: UA-2026-08-25-010497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно-експедиційні послуги
Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно-експедиторські послуги з супроводження гуманітарної допомоги (страхування вантажу, митно-брокерські послуги, сплата за перевезення по платним автодорогам, та ін.)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу
Оголошено17 серп. 16:09
Прийом пропозицій17 серп. 16:09 – 26 серп. 12:00Очікувана вартість3 292 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-006305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги агентств вантажних перевезень
Оголошено31 лип. 14:39
Прийом пропозицій31 лип. 14:39 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість1 034 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-011246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 63520000-0 – Послуги транспортних агентств (Перевезення вантажу автомобілем Mercedes-Benz ВІ1487ІІ за маршрутом м. Полтава – м. Київ – 63521000-7)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями63520000-0 Послуги транспортних агентств Послуги з перевезення автотрансформатору для потреб Північного ТУОМ
Ім'я:Куранда Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491408 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено17 лип. 15:57
Прийом пропозицій17 лип. 15:57 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість4 083 333,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-009298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення гуманітарного вантажу (тролейбусів); відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 63521000-7 - Послуги агентств вантажних перевезень)
Оголошено10 лип. 15:38
Прийом пропозицій10 лип. 15:38 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість2 377 885,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-010797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення медичних виробів)
Оголошено8 лип. 16:52
Прийом пропозицій8 лип. 16:52 – 17 лип. 10:00Очікувана вартість3 250 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-010413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення гуманітарного вантажу (трамваїв); відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 63521000-7 - Послуги агентств вантажних перевезень)
Оголошено3 лип. 18:19
Прийом пропозицій3 лип. 18:19 – 11 лип. 08:00Очікувана вартість6 052 846,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-014547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, інші допоміжні транспортно-експедиторські послуги, пов’язані з таким перевезенням
Оголошено17 черв. 22:28
Прийом пропозицій17 черв. 22:28 – 25 черв. 23:00Очікувана вартість1 800 847,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-009937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з транспортно-експедиційного обслуговування, а також інші послуги, пов'язані з перевезенням вантажів у міжнародному сполученні й територією України всіма видами транспорту
Ім'я:Александров Анатолій МарксовичE-mail: [email protected] Телефон: +380577049839 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568325Оголошено17 черв. 15:14
Прийом пропозицій17 черв. 15:14 – 25 черв. 15:15Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-007863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з автоперевезення вантажу (автотрансформатора та КРУЕ-154кВ) для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено12 черв. 14:07
Прийом пропозицій12 черв. 14:07 – 24 черв. 09:00Очікувана вартість11 808 504,61 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-010228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод 63520000-0 (ДК 021:2015) Послуги транспортних агентств (Послуги з міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом)
Оголошено11 черв. 15:20
Прийом пропозицій11 черв. 15:20 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 740 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-006346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з транспортного експедирування вантажів у напрямку м. Одеса- м. Київ; М. Київ - м. Одеса (організація перевезення вантажу автомобільним транспортом у міжміському сполученні, за узгодженими маршрутами у визначені місця призначення та встановлені договором строки, передавання вантажу
уповноваженим на його отримання особам, оформлення всієй супровідної документації щодо перевезення вантажу, страхування вантажу, завантаження/перевантаження/розвантаження вантажу, контроль за збереженням вантажу, дотриманням умов зберігання та перевезення вантажу)(до гастролей у м. Київ) Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість76 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-013349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 63520000-0 Послуги транспортних агентств (Комплекс послуг зберігання, транспортування та митно-брокерського супроводу лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них)
Оголошено8 черв. 18:39
Прийом пропозицій8 черв. 18:39 – 16 черв. 10:00Очікувана вартість60 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-009512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги агентств вантажних перевезень
Оголошено5 черв. 14:54
Прийом пропозицій5 черв. 14:54 – 15 черв. 12:00Очікувана вартість208 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-009770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортно-експедиторські послуги з перевезення сірки піввагонами
Ім'я:Будчана Тетяна ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Факс:+380565295920ЄДРПОУ:14309787Оголошено29 трав. 17:19
Прийом пропозицій29 трав. 17:19 – 7 черв. 10:00Очікувана вартість3 753 391,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-007036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортно-експедиторські послуги з організації перевезення вантажу автомобільним транспортом
Оголошено29 трав. 14:41
Прийом пропозицій29 трав. 14:41 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість465 520,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-010437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортно-експедиторські послуги з перевезення кислоти сірчаної в залізничних цистернах
Ім'я:Будчана Тетяна ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Факс:+380565295920ЄДРПОУ:14309787Оголошено28 трав. 16:01
Прийом пропозицій28 трав. 16:01 – 5 черв. 10:00Очікувана вартість42 500 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-003056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 63521000-7 Послуги агентств вантажних перевезень ( Послуги з організації перевезення вантажів)
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro