Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63520000-0»
-
ID: UA-2026-08-26-013997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-454_63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення метанолу технічного)
Оголошено26 серп. 20:45
Прийом пропозицій26 серп. 20:45 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-453_63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення метанолу технічного)
Оголошено26 серп. 20:10
Прийом пропозицій26 серп. 20:10 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи63520000-0 Послуги транспортних агентств
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з транспортно-експедиторського обслуговування (ТЕО) експортних, імпортних, транзитних та іншого вантажу Клієнта, в тому числі з організації перевезень різними видами транспорту, перевалки у портах та надання інших узгоджених Сторонами послуг з міста Барселона (Королівство Іспанія) до міста
Очаків (україна) Очікувана вартість300 025,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги транспортних агентств
Ім'я:Валентина ЗахарцоваE-mail: [email protected] Телефон: +380990888977 Веб сайт: ЄДРПОУ:20502583Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з реєстрації(перереєстрації) колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та присвоєння буквенно-цифрової комбінації номерних знаків
Очікувана вартість3 540,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з реєстрації (перереєстрації) колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та присвоєнням буквенно-цифрової комбінації номерних знаків (код CPV ДК 021-2015 63520000-0 - Послуги транспортних агентств)
Очікувана вартість8 183,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із оформлення та видачі дозволів на встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних звукових та/або світлових сигнальних пристроїв синього чи жовтого кольору (код CPV ДК 021-2015 63520000-0 - Послуги транспортних агентств)
Очікувана вартість1 013,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно-експедиційні послуги
Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги навантажувача телескопічного Manitou MLT 731 LSU T
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги транспортних агентств
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно-експедиторські послуги
Очікувана вартість60 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно-експедиторські послуги
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги навантажувача Мерло з довгою стрілою 14-17м
Ім'я:Калініченко Неля АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251948 ЄДРПОУ:33246103Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-442_63520000-0 Послуги транспортних агентств (Послуги з перевезення метанолу технічного)
Оголошено21 серп. 15:01
Прийом пропозицій21 серп. 15:01 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 847 629,82 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги транспортних агентств (Послуги з перевезення вогнегасників вуглекислотних)
Оголошено20 серп. 14:23
Прийом пропозицій20 серп. 14:23 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість162 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-011162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація транспортно-експедиційних послуг з перевезення вантажу
Ім'я:Світлана ДавиденкоE-mail: [email protected] Телефон: +380503042201 Веб сайт: ЄДРПОУ:04653578Очікувана вартість1 459,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з реєстрації (перереєстрації) колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та присвоєння буквенно-цифрової комбінації номерних знаків без заміни номерного знаку
Ім'я:Гуренко Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322954942 ЄДРПОУ:01996740Очікувана вартість1 912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортно-експедиторські послуги з супроводження гуманітарної допомоги (страхування вантажу, митно-брокерські послуги, сплата за перевезення по платним автодорогам, та ін.)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації міжнародних експрес перевезень вантажів за кодом ДК 021:2015 - 63520000-0 (Послуги транспортних агентств)
Ім'я:Коперницький Ростислав ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380930052390 ЄДРПОУ:41374577Очікувана вартість83 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro