Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63510000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-005067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 63510000-7 «Послуги туристичних агентств та подібні послуги») послуги з організації поїздки для обміну досвідом в рамках реалізації проєкту «DAPHNE – Декарбонізація охорони здоров’я в регіонах ЄС» в рамках Програми міжрегіональної співпраці Interreg Europe
Очікувана вартість71 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуристичні послуги
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкскурсійні послуги для офіційної делегації іноземних держав за запрошенням міської ради (представницькі витрати).
Очікувана вартість4 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації розміщення в готелі, транспортні послуги та забезпечення проведення ділових зустрічей в складі офіційної делегації, яка організована Торгово-Промисловою палатою України до міста Салоніки
Очікувана вартість187 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкскурсійні послуги в рамках реалізації природоохоронного заходу «Проведення літньої екологічної школи з метою формування екологічної свідомості та культури співіснування у природі»
Ім'я:Данилюк Віталій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380432507585,380987288798 ЄДРПОУ:42731882Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації екскурсійної програми у етнокомплексі "Нанашкова хата" (ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги).
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації екскурсійної програми у етнокомплексі "У дворі" (ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги).
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги екскурсійного супроводу для учасників проєкту «Терапія мандрами» - організація активного дозвілля для Захисників та Захисниць України, членів їх сімей 02.09.2026 р. (ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги).
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкскурсійні послуги
Очікувана вартість75 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ
лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку Очікувана вартість62 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з бронювання, продажу і оформлення залізничних квитків в Україні
Очікувана вартість44 616,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація перевезень учасників змагань
Ім'я:Перцев Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380503179896 ЄДРПОУ:38207509Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-31-000604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування екскурсійних груп
Очікувана вартість12 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання екскурсійних послуг англійською мовою історичним центром міста Львова для представників японської делегації, в рамках програми розвитку туристичної галузі Львівської міської територіальної громади на 2026-2028 роки.
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання екскурсійних послуг англійською мовою історичним центром міста Львова для представників Посольства Європейського союзу, в рамках програми розвитку туристичної галузі Львівської міської територіальної громади на 2026-2028 роки.
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкскурсійна поїздка для людей похилого віку
Очікувана вартість20 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації екскурсії та майстер-класу з випікання хліба у етнокомплексі "У дворі" для учасників проєкту "Терапія мандрами" (ДК 021:2015 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послуги)
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги залученого фахівця під час проведення Молодіжного нетворкінгу, спрямованого на посилення участі молоді в міжнародному співробітництві, соціальній згуртованості та міжнародному обміну досвідом 22 серпня 2026 року
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-014189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з організації навчальної експедиції до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії «Лідерство задля освітніх трансформацій» у частині організації транспортних послуг у 2026 році (ДК 021:2015 – 63510000-7 «Послуги туристичних агентств та подібні послуги»)
Ім'я:Крочак Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:40533690Оголошено20 серп. 22:54
Прийом пропозицій20 серп. 22:54 – 28 серп. 01:00Очікувана вартість800 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги екскурсійного обслуговування для гостей міста
Ім'я:Дейнека Юрій ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671579501,380352250721 ЄДРПОУ:37710766Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro