Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63121100-4»
-
ID: UA-2026-06-29-011760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг, пов'язаних з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, гуманітарної/благодійної допомоги для населення Херсонської міської територіальної громади
Оголошено29 черв. 18:13
Прийом пропозицій29 черв. 18:13 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість1 395 672,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-013466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг, пов'язаних з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, гуманітарної/благодійної допомоги для населення Херсонської міської територіальної громади
Оголошено11 черв. 17:50
Прийом пропозицій11 черв. 17:50 – 19 черв. 12:00Очікувана вартість1 395 672,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-24-008611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по зберіганню службового автомобіля
Очікувана вартість8 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-013542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по зберіганню тимчасово затриманих транспортних засобів на які накладений арешт на спеціальних майданчиках чи стоянках
Очікувана вартість399 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-006483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг, пов'язаних з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, гуманітарної/благодійної допомоги для населення Херсонської міської територіальної громади
Оголошено12 бер. 12:40
Прийом пропозицій12 бер. 12:40 – 20 бер. 12:00Очікувана вартість1 395 672,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-003775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо зберігання підручників та іншої літератури (код за ДК 021-2015 (CPV) 63120000-6 - Послуги зберігання та складування) (код за ДК 021-2015 (CPV) 63120000-6 - Послуги зберігання та складування)
Очікувана вартість388,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-014570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання підручників та іншої літератури
Очікувана вартість270,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-007823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання підручників
Очікувана вартість20,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-003673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відповідального зберігання майна (Буї металеві)
Очікувана вартість82 490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-002230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по зберіганню мобільних туалетних кабін та модульних туалетів
Ім'я:Ковалько Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 ЄДРПОУ:37292855Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-001514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі зберігання підручників
Очікувана вартість57,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-15-006577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відповідального зберігання майна
Оголошено15 січ. 12:49
Прийом пропозицій15 січ. 12:49 – 23 січ. 15:00Очікувана вартість473 743,75 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-22-024217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:63120000-6 - Послуги зберігання та складування
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість8 215,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-024150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:63120000-6 - Послуги зберігання та складування
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість1 000,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-021293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розвантаження та зберігання ігрових наборів за ДК 021:2015 63120000-6 - Послуги зберігання та складування
Очікувана вартість141,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-020250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг, пов'язаних з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, гуманітарної/благодійної допомоги для населення Херсонської міської територіальної громади
Оголошено12 груд. 2025 17:13
Прийом пропозицій12 груд. 2025 17:13 – 22 груд. 2025 12:00Очікувана вартість1 068 396,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-12-014810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розвантаження та зберігання підручників за ДК 021:2015 63120000-6 - Послуги зберігання та складування
Очікувана вартість372,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-002067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по зберіганню резервного фонду навчальної літератури.
Очікувана вартість635,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-25-000866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по зберіганню резервного фонду навчальної літератури.
Очікувана вартість755,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-015141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:63120000-6 - Послуги зберігання та складування
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість1 441,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro