Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63121000-3»
-
ID: UA-2026-08-06-003472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зливу, наливу і зберігання нафтопродуктів (дизпалива)
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Очікувана вартість747 506,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання та складування
Ім'я:Тетяна КоновальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380969247509 Веб сайт: ЄДРПОУ:36822526Очікувана вартість5 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зливу, наливу і зберігання нафтопродуктів (дизпалива)
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено27 лип. 10:37
Прийом пропозицій27 лип. 10:37 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість622 921,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-005117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання та видач
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Очікувана вартість4 529,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг, пов'язаних з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, гуманітарної/благодійної допомоги для населення Херсонської міської територіальної громади
Оголошено29 черв. 18:13
Прийом пропозицій29 черв. 18:13 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість1 395 672,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-013466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг, пов'язаних з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, гуманітарної/благодійної допомоги для населення Херсонської міської територіальної громади
Оголошено11 черв. 17:50
Прийом пропозицій11 черв. 17:50 – 19 черв. 12:00Очікувана вартість1 395 672,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-000541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 63120000-6 Послуги зберігання та складування (Надання термінальних послуг для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість1 854 694,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-002223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 63120000-6 – Послуги зберігання та складування (ДК 021:2015 – 63121000-3 – Послуги зберігання та видачі (ДК 021:2015 – 63121100-4 – Послуги зберігання (послуги з зберігання дизильного палива в кількості 3000 літрів)))
Очікувана вартість21 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-008611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по зберіганню службового автомобіля
Очікувана вартість8 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-013542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по зберіганню тимчасово затриманих транспортних засобів на які накладений арешт на спеціальних майданчиках чи стоянках
Очікувана вартість399 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-006483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс послуг, пов'язаних з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, гуманітарної/благодійної допомоги для населення Херсонської міської територіальної громади
Оголошено12 бер. 12:40
Прийом пропозицій12 бер. 12:40 – 20 бер. 12:00Очікувана вартість1 395 672,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-003775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо зберігання підручників та іншої літератури (код за ДК 021-2015 (CPV) 63120000-6 - Послуги зберігання та складування) (код за ДК 021-2015 (CPV) 63120000-6 - Послуги зберігання та складування)
Очікувана вартість388,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-006666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиС_63120000-6 Послуги зберігання та складування (Послуги зберігання вибухових матеріалів у Полтавській області)
Очікувана вартість3 262 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-002089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання підручників та іншої літератури
Очікувана вартість135,31 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-014570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання підручників та іншої літератури
Очікувана вартість270,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-014520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації перевезення відправлень
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:39604270Очікувана вартість20 000,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-007823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зберігання підручників
Очікувана вартість20,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-002656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поштового зв'язку, послуги з організації перевезень Великогабаритних відправлень та інші додаткові послуги та сервіси пов'язані з наданням послуг поштового зв'язку та організації перевезень великогабаритних відправлень
Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-003673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відповідального зберігання майна (Буї металеві)
Очікувана вартість82 490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-04-007079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги зі зберігання підручників та іншої літератури
Очікувана вартість1 740,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro